ISBN

9788365614230: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wiersze-wybrane-tomasz-rozycki-139892u

Cena:


Zaburzenia seksualne a psychoterapia poznawczo-behawioralna

Autor: Marta Rawińska

Dysfunkcje seksualne są powszechne. zwłaszcza jeśli są ujęte jako zaburzenia współwystępujące z innymi zaburzeniami psychologicznymi. takimi jak niepokój czy depresja. Można się więc spodziewać. że udanemu leczeniu tych zaburzeń będzie towarzyszyć poprawa. a nawet remisja drugorzędowych dysfunkcji seksualnych. zadanie pokazać. czym jest dobrze prowadzona psychoterapia i co wolno terapeucie. a czego nie.

Jak do tej pory techniki terapii poznawczo-behawioralnej okazały się być najskuteczniejszymi w leczeniu zaburzeń seksualnych. zadanie pokazać. czym jest dobrze prowadzona psychoterapia i co wolno terapeucie. a czego nie.

Czytelnicy. oprócz informacji o samej terapii seksua

:

Cena:


Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych

Autor: Gabriel Kost

Podręcznik zawiera usystematyzowaną wiedzę na temat automatyzacji i robotyzacji procesów wytwórczych. które są wyznacznikami nowoczesnej gospodarki. Autorzy omówili w nim między innymi strukturę funkcjonalną sterowania numerycznego i automatycznej regulacji. tworzenie i transmisję sygnałów informacyjnych w układach cyfrowej regulacji automatycznej. realizację techniczną zautomatyzowanych systemów produkcyjnych. podstawy projektowania układów cyfrowych automatyzujących obiekty i procesy produkcyjne w ujęciu mechatronicznym. typowe układy automatycznego systemu wytwórczego. efekty oraz skutki automatyzacji i robotyzacji. a także kierunki rozwoju systemów elastycznej automatyzacji procesów wytwarzania.

89: https://woblink.com/ebook/konstantynopol-nowy-rzym-miasto-i-ludzie-w-okresie-wczesnobizantyjskim-miroslaw-j-leszka-140328u

Cena:


Zaburzenia seksualne a psychoterapia poznawczo-behawioralna

Autor: Marta Rawińska

Dysfunkcje seksualne są powszechne. zwłaszcza jeśli są ujęte jako zaburzenia współwystępujące z innymi zaburzeniami psychologicznymi. takimi jak niepokój czy depresja. Można się więc spodziewać. że udanemu leczeniu tych zaburzeń będzie towarzyszyć poprawa. a nawet remisja drugorzędowych dysfunkcji seksualnych. zadanie pokazać. czym jest dobrze prowadzona psychoterapia i co wolno terapeucie. a czego nie.

Jak do tej pory techniki terapii poznawczo-behawioralnej okazały się być najskuteczniejszymi w leczeniu zaburzeń seksualnych. zadanie pokazać. czym jest dobrze prowadzona psychoterapia i co wolno terapeucie. a czego nie.

Czytelnicy. oprócz informacji o samej terapii seksua

:

Cena:


Tyson. Żelazna ambicja

Autor: Mike Tyson

Nowe oblicze Bestii! Mike Tyson powraca z nową książką!

Duet Mike Tyson i Larry Sloman powraca!

„Właśnie patrzymy na przyszłego mistrza świata w wadze ciężkiej” – powiedział. kiedy po raz pierwszy ujrzał go na ringu. Mike Tyson miał zaledwie 13 lat. za sobą rozboje. włamania i kradzieże. Gdyby nie on. podzieliłby los kolegów z Brooklynu. którzy ginęli w młodym wieku lub na długie lata trafiali za kraty.

Cus D’Amato odmienił życie Mike’a. Zakradał się w nocy do jego pokoju i szeptał. że zostanie mistrzem. Stosował hipnozę. przekonywał. że nie ma lepszego od Tysona. a przed walką mówił: „Chciałbym. żebyś połamał mu żebra”. Wszystko po to. by zaszczepić w Mike’u gen czempiona. I stworzyć Bestię. która będzie siała postrach wśród rywali. jeszcze

30: https://woblink.com/ebook/ziemia-jalowa-magdalena-okraska-138568u

Cena:


Ludzie elektryczni

Autor: Edmund Jezierski

Paryż został zelektryzowany.

 Paryż. którego chyba nic już w świecie zadziwić nie może. rozentuzjazmowany został artykułem. zamieszczonym na naczelnym miejscu w dzienniku „Matin“. i zwracającym uwagę olbrzymim tytułem:

 „Kolonizacja Sahary“.

 A potem dopiero szło. co następuje:

 Francji przybywa potężny szmat ziemi. Sahara. ta piaszczysta. bezpłodna Sahara zamienić się ma w krainę zdolną do uprawy. rodzącą zboża. wino. pokrytą zielenią. Wykwitną na niej ludne kolonie. miasta. powstaną fabryki i zakłady przemysłowe. które zajmą się eksploatacją bogactw mineralnych. spoczywających w łonie ziemi. pod piaszczystą powierzchnią.

 Miliony ludzi. cierpiących biedę i głód. znajdą zarobek. znajdą chleb. a nawet dostatek. W ten sposób choć w części rozwiąz

:

Cena:


:

:

Cena:lawa owce i lodowce, stemplowski, szmaragdowe miasto, władca cieni cassandra clare pdf, historia pszczół pdf, bianca iosivoni, dorota masłowska inni ludzie, dzien m, antoni kępiński schizofrenia, test quenouille, profesjonalizmy, oszczędzać leksykon, ben sweetland, vi keeland szansa pdf, rytmy abo wiersze polskie, masaż pdf, ostatnie zyczenie audiobook, angielski na codzień, co cie nie zabije to cie wzmocni, mikrotyki paweł sołtys, bezpieka pogranicza, wola sensu, prosty układ tom 4…