Pierwsze starcie

Autor: Vladimir Wolff

Jeszcze nigdy zwycięstwo nie wydawało się tak nierealne. a konsekwencje klęski tak koszmarne.

Pojawili się jak grom z jasnego nieba. Dosłownie. A to dopiero początek…

Inwazja z kosmosu. która musiała w końcu nastąpić – a jednak nikt nie jest na nią gotowy.

Totalna katastrofa. ludzkość na krawędzi zagłady – a jednak wciąż podzielona. 

Upadają potęgi. zawodzą najnowsze technologie ‒ a jednak wciąż tli się nadzieja.

Są polscy komandosi i jest wola walki – do końca.

Bo kto wie. co jest po drugiej stronie…

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9


ISBN

9788301197407: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/zageszczanie-gruntow-metoda-mikrowybuchow-eugeniusz-dembicki-133361u

Cena:


Internat

Autor: Izabela Degórska

Pożerasz książki? Uważaj! Ta książka może pożreć ciebie!

Wiktoria. studentka socjologii. ze zdziwieniem obserwuje fascynację młodych dziewcząt starą powieścią Internat. której czytelniczki tworzą subkulturę – przebierają się za bohaterki. spotykają na zlotach. są aktywne w mediach społecznościowych. Wiktoria postanawia napisać na ten temat pracę magisterską. a jako rzetelna studentka chce zacząć od poznania treści Internatu.

Niestety. odkąd wzięła do rąk egzemplarz książki. jest uwięziona w powieściowym świecie. w ciele powszechnie nielubianej szesnastoletniej Anny Wolf. Szkołę z internatem otacza nieprzepuszczalna bariera. piętra i ludzie czasami znikają. a wszystkie zdarzenia powtarzają się w rocznej pętli. Kiedy Wiktoria odkrywa tajemnicę zaginionych wcześniej

69: https://woblink.com/ebook/jakosc-w-agile-karolina-zmitrowicz-rafal-stanczak-133358u

Cena: Rafał Stańczak


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:


ISBN

9788320056105: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/padaczka-etiologia-joanna-jedr

Cena:mpdm pdf, o czym myślą koty, rydwany bogów, magdalena siwiec, siła charakteru, hopeless colleen hoover pdf, europejski model społeczny, decydujący moment, podręcznik do rosyjskiego pdf, prace geograficzne, polacy w armii pruskiej, olga rudnicka bibliografia, czambory herb, w rodzinie ojca mego, idealny jak diabli pdf doci…