Jak upolować pisarza

Autor: Franson Sally

Casey Pedergast jest dyrektorką kreatywną agencji reklamowej. W świecie brandów i marek czuje się jak ryba w wodzie i bezwzględnie pnie się po szczeblach kariery.

W wolnych chwilach czyta. Głównie Instagrama.

Kiedy jej szefowa wpada na genialny pomysł zatrudnienia pisarzy do kampanii reklamowych. Casey ma pozyskać najbardziej gorące nazwiska świata literatury.

Ale gdy pierwszą ofiarą ma być przystojny pisarz Ben. sprawy mogą się łatwo wymknąć spod kontroli.

Co wyniknie z polowania Panny Ambitnej na Przystojnego Pisarza?

Kto zyska. a kto straci na zderzeniu wielkiego świata literatury i reklamy?

I czy jest tam miejsce na miłość?

Przezabawna i momentami gorzka opowieść zdradzająca kulisy świata.

do którego każdy z nas chciałby za

35.9: https://woblink.com/ebook/baltyk-arendt-aleksandra-128121u

Cena:


Mechanik. Kulisy padoku F1 i tajemnice rywalizacji

Autor: Priestley Marc

Świat Formuły 1. jakiego jeszcze nie znałeś!

Ukryty stetoskop przykładany do maszyny tankującej. wojskowe systemy szyfrowania wprowadzone w obawie przed szpiegami czy kombinezony przygotowane przez Europejską Agencję Kosmiczną… Tam. gdzie o wyniku decydują ułamki sekund. każda nowinka może być na wagę złota.

Marc „Elvis” Priestley przez blisko dekadę pracował jako mechanik McLarena i był częścią wielkiego świata Formuły 1. Imprezował z Schumacherem. Räikkönenem i innymi kierowcami. Był naocznym świadkiem wojny między Hamiltonem i Alonso. Za swe wybryki kilka razy o mało nie wyleciał z pracy.

W wysokooktanowej atmosferze pasów startowych Formuły 1 reflektory najczęściej skierowane są na wielkie gwiazdy. A jednak. bez wiedzy technicznej. determinacji i obsesji w

:

Cena:


Szeptane

Autor: Paweł Beręsewicz

Czy kłamstwo w internecie boli mniej niż to w rzeczywistości?

Finał Ligi Mistrzów ma zostać rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie! Filip i jego kumple z liceum są bardzo zmotywowani. żeby zdobyć potrzebne pieniądze i wziąć udział w losowaniu biletów. Wstawanie przed piątą i wciskanie ulotek zaspanym przechodniom? Żaden problem! Tworzenie wpisów zachwalających produkty w internecie? Bułka z masłem! Oszczędności szybko się powiększają. ale pojawiają się też nowe problemy. które mogą zagrozić przyjaźni między chłopakami…

Najnowsza książka nagradzanego i lubianego przez czytelników Pawła Beręsewicza o dylematach współczesnych nastolatków i zagrożeniach wirtualnego świata.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 26.9


Boccor

Autor: Marek Tarnowicz

Wykradzione przed tysiącami lat z istniejącego w równoległym do naszego świecie Imperium Morgii. magiczne artefakty Heka i Nechacha. na przestrzeni tysiącleci trafiają w ręce wampirów. Ukryte w miejscu. które znają tylko one i strzeżone przez ich potomków. są niedostępne dla prawowitych właścicieli oraz królowej Asses. sprawcy kradzieży. Kapłani z Morgii oraz Asses. nie rezygnują z odzyskania Heka i Nechacha. Kolejne starcie ich wysłanników ma miejsce w naszych czasach. między innymi w Polsce. Zostają w nie wmieszane również agentki ABW. Karolina i Marta.

Fragment:

 

 

Za jej plecami coś uderzyło w gałąź. Złe przeczucie kazało jej zrobić obrót. W jego trakcie mignęła jej zadowolona gęba wampira. Długim susem skoczyła na pomoc nauczycielowi. W tym samym m

10: https://woblink.com/ebook/dziwne-dni-michal-stonawski-129475u

Cena:demian hermann hesse pdf, pąchalska, matematyka z pomysłem klasa 6 sprawdziany pdf, szustek, brzydkie slowa, iniekcje podskórne algorytm, march of empires poradnik, byleby czy byle by, teoria wszystkiego, czyli krótka historia wszechświata, audiobook kwiat kalafiora, metoda dalcroze, oczy smoka, język angielski dla początkujących ćwiczenia, wojciech tomasik, głosy z zaświatów, procesy oczyszczania wody, mówca umarłych, łobocki metodologia…