Lekcje radości

Autor: Radosław Lorych

Kim jest człowiek? Czy życie to tylko gra. a śmierć to dopiero początek? Jak obudzić się ze snu wariata śnionego nieprzytomnie? Dlaczego warto być „tu i teraz”? Gdzie szukać radości i spełnienia? I jak nie dać się Systemowi? „Lekcje radości” to próba odpowiedzi na pytania o sens. cel i wartość życia. To zapis rozmowy człowieka poszukującego z tym. który wie już. czego i gdzie szukać. To także 13 fascynujących opowieści o ludzkości – wędrówka przez wieki ewolucji. erudycyjna podróż przez systemy religijne. modele wychowawcze i dziedzictwo kulturowe.

Życie polega na ciągłym rozwoju i ciągłej eksploracji samego siebie i otaczającego nas świata. Gdyby człowiek nie miał pytań. zostałby sprowadzony do roli biernego konsumenta rzeczywistości (…). Automatyczne

24: https://woblink.com/ebook/karmelovy-popcorn-katarzyna-wagasewicz-133766u

Cena:


Turysta senior na rynku usług hotelarskich

Autor: Tokarz-Kocik Anna

„Niniejsza monografia dotyczy bardzo ważnego i aktualnego problemu wynikającego ze starzenia się społeczeństwa w krajach emitujących ruch turystyczny. w tym w Polsce. i związanych z tym problemów dostosowania usług do potrzeb turystów seniorów. Autorki prezentują najnowsze zagadnienia związane z tendencjami i rozwojem rynku usług hotelarskich. odnoszą się do nowych trendów. zmian pokoleniowych. nowych potrzeb turystów seniorów. a także ich podziału na różne segmenty.

(…) Poruszana w monografii tematyka może być interesująca dla różnych kręgów odbiorców reprezentujących zarówno stronę praktyczną rynku usług hotelarskich. jak też osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną na ten temat”.

Z recenzji prof. nadzw. UEP dr hab. Agnieszki Niezgody

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Wizerunki książąt i królów polskich

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Zobrazowanie królów i książąt polskich przez wybitnego pisarza. Józefa Ignacego Kraszewskiego. Praca oparta na źródłach pisanych. ikonografii i sfragistyce. stąd utrzymywano. że przedstawione w niej wizerunki władców należą do prawdziwych i autentycznych.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9owsiak finanse pdf, złe spojrzenia, god of war trofea poradnik, biblia brzeska pdf, wieczny joe, widła tadeusz, protokół dyplomatyczny orłowski pdf, motyw małżeństwa w literaturze, opowiadania erotyczne sanatorium, instrukcja obsługi faceta, kondracki geografia regionalna polski pdf, nie wykonanie, pielęgniarstwo nefrologiczne pdf chomikuj, monika parys nago, kant krytyka czystego rozumu, rynek finansowy i jego mechanizmy pdf, ania z avonlea ebook, program genetycy pdf chomikuj, polski powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego pdf, plastusiowy pamiętnik test, ewa kucharska stasiak…