Star Force. Tom 9. Martwe Słońce

Autor: B.V. Larson

Kyle Riggs zasiada na tronie Imperium Ziemskiego. ale nie może zaznać spokoju. Wyzwolił swoją ojczystą planetę od tyrana tylko po to. by go zastąpić. 

 W „Martwym słońcu”. dziewiątej powieści z serii Star Force. zaczyna się ostatni rozdział wielkiej wojny między żywymi istotami a maszynami. Obie strony rozwinęły nowe technologie i przemysł zbrojeniowy. Siły Gwiezdne i makrosy próbują nawzajem wyeliminować się z gry w walce na śmierć i życie całych gatunków. Zanim zniszczy maszyny. Riggs musi się jednak dowiedzieć także. kto jest zdrajcą w jego własnych szeregach.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


ISBN

9788301202842: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/prezentacje-i-wystapienia-w-biznesie-mariusz-trojanowski-139417u

Cena:


Emma

Autor: Jane Austen

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Emma:

Pomimo przekonania. iż nigdy nie wyjdzie za mąż. Emma Woodhouse. dwudziestoletnia mieszkanka wioski Highbury. dostrzega w sobie talent do swatania par. Po ślubie swej guwernantki i miejscowego wdowca. pana Westona. który traktuje jako swój osobisty sukces. postanawia znaleźć godnego męża dla swojej nowej przyjaciółki. Harriet Smith…

Emma to ponadczasowa powieść angielskiej pisarki Jane Austen. wydana w 1815 roku. Podobnie. jak w innych powieściach. Jane Austen opisuje rozterki dystyngowanej kobiety żyjącej w Anglii okresu regencji. Powieść została sklasyfikowana jako komedia obyczajowa. Tytułową bohaterką powieści jest

21.9: https://woblink.com/ebook/poczekalnia-w-barbara-rejek-141456u

Cena:


ISBN

9788301204297: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/demokracja-izraelska-lukasz-tomasz-sroka-krzysztof-chac

Cena:


ISBN

9788366008151: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jak-oni-komentuja-tomasz-gawedzki-140814u

Cena:


ISBN

9788381680462: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/uzdrowienie-po-udarze-cofanie-skutkow-i-zapobieganie-kolejnym-udarom-dow-mike-david-dow-140715u

Cena: David Dow


Zwyciężaj w biznesie!

Autor: Brian Tracy

Biznes to wojna! Wykorzystaj sprawdzone strategie militarne by odnieść zwycięstwo w życiu zawodowym i prywatnym.

Jako autor bestsellerów i ceniony trener Brian Tracy wie co nieco o odnoszeniu sukcesów. W Zwyciężaj w biznesie! udowadnia. że te same zasady. które pomagały dowódcom zwyciężać podczas militarnych kampanii. mogą również być zastosowane. aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. W tym zaktualizowanym wydaniu Tracy przedstawia dwanaście kluczowych strategii wykorzystywanych przez wielkich dowódców i pokazuje. jak zastosować je w prawie każdej sytuacji. by:

  • koncentrując się na silnych stronach osiągać cele.
  • zyskać przewagę i opracować najlepszy plan działania dzięki zdobyciu cennych informacji.
  • Wydawnictwo: Harlequin

    Cena: 7.99    szluz, dotknij mnie książka, kissinger dyplomacja pdf, turbulencje pdf, slowianie zachodni, evzen bocek, trzecia część 365 dni, giddens nowoczesność i tożsamość, czerwien rubinu, dzisiaj trzeba wybrać pdf, 365 dni pdf pobierz, wszystko się zmienia, nowo mowa, alles liebe, atanazy raczyński, jacek wiewiorowski, królewska kochanka…