KPA Komentarz – Kodeks Postępowania Administracyjnego

Autor: Dr Maciej J. Nowak

Najaktualniejszy na rynku i najbardziej praktyczny komentarz do przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego.

Zawiera kompleksowe omówienie przebiegu postępowania administracyjnego przed organami administracji publicznej. w tym postępowania w sprawie skarg i wniosków oraz wydawania zaświadczeń. Ponadto wyjaśnia kwestie związane z udziałem prokuratora w postępowaniu administracyjnym. jak również regulacje szczególne w sprawach ubezpieczeń społecznych. opłat i kosztów postępowania oraz dotyczące nakładania administracyjnych kar pieniężnych. Omawia także zasady europejskiej współpracy administracyjnej.

Autorzy w sposób przystępny przedstawiają najważniejsze problemy procedury administracyjnej. uwzględniając stanowisko doktryny oraz wieloletnie orz

:

Cena:


:

Szacuje się. że co 20 min z powierzchni Ziemi znika jeden gatunek roślin lub zwierząt. często zanim jeszcze zdążyliśmy go poznać. Wymierają geny. gatunki oraz ekosystemy. a tym samym zanika bioróżnorodność. która odgrywa tak istotną rolę w utrzymaniu równowagi życia na zamieszkiwanej przez nas wszystkich planecie. Czy da się pogodzić postęp technologiczny z ochroną środowiska? W jakim stopniu nasze decyzje żywieniowe wpływają na zróżnicowanie gatunków? Jak docenić bioróżnorodność w swoim najbliższym otoczeniu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 14.9


ISBN

9788328709492: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/pokraj-andrzej-saramonowicz-124538u

Cena:


ISBN

9788324050741: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/dziennik-lowcy-przygod-etiopia-szymon-radzimierski-125696u

Cena:


ISBN

9788320055672: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/hipoglikemia-waldemar-karnafel-124550u

Cena:wiek 21, ajahm brahm, procedura badawcza, drogowskaz statystyczny, ja i mój uczeń pracujemy aktywnie, zbigniew zawadzki, tako rzecze zaratustra opracowanie, społeczeństwo polskie, chyłka tom 11, małżeństwo po zdradzie opinie, o czym lekarze, zarobić milion idąc pod prąd pdf, lek na śmierć książka, spqr historia starozytnego rzymu, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf…