Miłosne manewry

Autor: Barbara Dunlop

Tasha pochodzi z zamożnej rodziny. ale pracuje jako mechanik w marinie należącej do Matta Emersona. Ten z czasem zaczyna interesować się atrakcyjną pracownicą. paradującą na co dzień w usmarowanym kombinezonie. Obawia się jednak. że Tasha nie zgodzi się na romans. Gdy na jachtach dochodzi do serii groźnych awarii. Tasha chce wybadać. czy za aktami sabotażu nie stoi któryś z jego konkurentów. Okazją staje sięświąteczny bal. na który jadą razem. Matt uważał ją za piękną w bojówkach. ale Tasha w balowej sukni to najbardziej seksowna kobieta na ziemi…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381471169: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/pomsta-opowiesc-z-dziejow-miasta-tarnowa-krystian-janik-140288u

Cena:wstęp do językoznawstwa grzegorczykowa pdf, stanisław cebrat, biotransformacja ksenobiotyków, wilcze prawo, cobel, radoliszki, darmowe ebooki po angielsku, oczy ciemności wuhan, jak zakończyć prezentację po angielsku, napisała powieść poganka, tożsamość zbiorowa, niebezpieczna psychologia, folwark zwierzęcy george orwell, jomswiking, karolcia rozdział 3, biblioteczka internetowa, biruta lewaszkiewicz-petrykowska, piotr zychowicz niemcy, legenda o żółtej ciżemce, poradnik god of war…