Nad Rio de la Plata

Autor: Karol May

Podróż przez oba kontynenty amerykańskie – masywne Kordyliery Ameryki Północnej i pełne niebezpieczeństw równiny Ameryki Południowej – dostarcza bohaterom wielu przeżyć. Ich droga wiedzie do Oceanu. do imponującego ujścia argentyńskich rzek. Po drodze podróżnicy zmierzą się zarówno z dziką przyrodą. jak i niebezpieczeństwami ze strony ludzi. Czy wyjdą z tych przygód zwycięsko? Czy uda im się odnaleźć legendarny skarb?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Poziom życia ludności wiejskiej o niepewnych dochodach

Autor: Sławomir Kalinowski

„Opracowanie to istotnie poszerza naszą wiedzę dotyczącą sytuacji ludności wiejskiej w Polsce o niepewnych dochodach. Jest to fakt niewątpliwy. Oryginalny. samodzielnie zebrany i bardzo staranie oraz poprawnie przetworzony materiał źródłowy pozwoliły Autorowi na przedstawienie tekstu który stanie się na wiele lat punktem odniesienia do dalszych analiz dotyczących zmian

w poziomie życia ludności wiejskiej. Dodatkowym walorem pracy jest imponujący zestaw wykorzystanej literatury. która może stać się dobrym przewodnikiem dla kontynuatorów dalszych. bardziej specjalistycznych badań.” Prof. dr hab. Józef Orczyk – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Przewodniczący Komitetu Nauk o Pracy i Po

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


English for Laboratory Diagnosticians. Unit 5/ Appendix 5

Autor: Anna Kierczak

ROZDZIAŁ 5 Z PUBLIKACJI PT. ‚ENGLISH FOR LABORATORY DIAGNOSTICIANS’ AUTOR ANNA W. KIERCZAK. English for Laboratory Diagnosticians to nowoczesny podręcznik oparty na oryginalnych fachowych tekstach anglojęzycznych skierowany do osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie średnim.

Treść leksykalna książki skorelowana jest z podstawowymi wiadomościami z praktyki zawodowej diagnosty laboratoryjnego. Ćwiczenia leksykalno-gramatyczne. rozwijają umiejętności rozumienia tekstu czytanego z kluczem oraz przykłady dialogów z zakresu tematyki zawodowej zawierają współczesne słownictwo i zwroty zawodowe zarówno z języka potocznego. jak i oficjalnego.

W książce znalazły się także apendyksy z tabelami językowymi i wskazó

https://woblink.com/product-publication/download/29258/epub: 1

Cena:tafil klawe, stephen king miasteczko salem pdf, olechnowicz hanna, niepokorny mężczyzna pdf, ksiazka pdf, biblioteka online pdf, czasy angielski ćwiczenia pdf, ciekawi świata historia, scenariusz przedstawienia profilaktycznego na wesoło, piosenka rajski ptak, zakażenia wirusowe, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych, total war three kingdoms poradnik, prawa epidemii, nero sarah brianne pdf, jedzenia, psychologia tłumu prezentacja, susan lewis, testy ortograficzne dla klasy 2 do wydruku…