Nocni goście

Autor: Tadeusz Wodzicki

Okres stanu wojennego. Pracownicy największego zakładu pracy na warszawskiej Pradze Południe organizują strajk w celu uwolnienia swoich internowanych kolegów. Przewodzi mu Roman Dobromierski. Konfrontacja z milicją i ZOMO staje się nieuchronna. Czy zręczne zagrania i mediacje przewodniczącego komitetu strajkowego pozwolą uniknąć rozlewu krwi?

Roman

Pan wybaczy. panie dyrektorze. ale nie podzielam pana uznania dla komendanta. Przecież to on umieścił na liście osób przewidzianych do internowania także nazwiska tych niewinnych robotników. Zrobił to po to. aby nas sprowokować do protestu. Moje nazwisko znalazło się na tej liście tylko dlatego. że komendantowi wojskowemu nie podobały się nasze wzajemne relacje. Że kierując się dobrem zakładu. na naradach dyrekcji ze stroną związkow

19: https://woblink.com/ebook/moja-mama-jest-aniolem-malgorzata-friedel-31803u

Cena:


ISBN

9788324050222: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/papiez-ktory-zapalil-swiat-gian-franco-svidercoschi-31866u

Cena:


ISBN

9788301196158: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/bron-matematycznej-zaglady-cathy-o-neil-31923u

Cena:


Pyszności z roślin

Autor: Paweł Ochman

Słodycze kochamy wszyscy. zwłaszcza Paweł Ochman – weganin od 26 lat. autor popularnego bloga Weganon.pl. Jego kulinarna przygoda i miłość do cukiernictwa zaczęły się od zeszytu z przepisami mamy. Teraz w nowej roślinnej odsłonie wracamy z Weganonem do słodkości z dzieciństwa. smaków kuchni naszych mam i babć. Do niezapomnianego zapachu kruchych babeczek z kremem budyniowym. pischingerów i szyszek. Poznamy tajemnice robienia tart i prostych śniadań. świątecznych ciast oraz deserów z różnych stron świata.

Paweł Ochman w 100 nowych przepisach. których nie znajdziesz na blogu. podpowiada:

• Czym zastąpić nabiał i jajka?

• Jak łatwo połączyć podstawowe składniki?

• Co zrobić. by było szybko. zdrowo i pysznie?

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:joel dicker, jajuga inwestycje pdf, psychologia pracy i organizacji pdf, kingdom come deliverance tajniki zawodu, taniec młynarza, zadane pl j angielski, skyrim podsycanie płomieni, grzyb wytwarzający penicylinę krzyżówka, tess gerritsen sekret którego nie zdradzę, człowiek oświecony, termodynamika techniczna pdf, piasecki konrad, kuba błaszczykowski książka pdf, gry monika, fandom pl, arthas przebudzenie króla lisza, kształt nocy tess gerritsen, parafraza zdań angielski, prawa dziecka pdf, virginia sapieha, matematyka podstawowa 2019, śmierć cheerleaderki…