ISBN

9788366071049: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/wyklucie-michal-jozwiak-ezekiel-boone-124285u

Cena:


Trzykrotka

Autor: Anna Szczęsna

Zabawna i lekka historia o perypetiach trzech przyjaciółek. które postanawiają zawalczyć o swoje szczęście

Alicja dowiaduje się. że zdradził ją mąż. co przelewa czarę goryczy w jej życiu. Postanawia wrócić do dawnego mieszkania. które wynajmowała za starych czasów z przyjaciółkami. Z czasem dołącza do niej Łucja. która ukrywa się w obawie przed pewnym wpływowym człowiekiem. Wreszcie do starego lokum trafia Rozalia. najbardziej poukładana z całego trio.

Przyjaciółki czują się jak przed laty. kiedy dzieliły ze sobą radości i smutki. Jednak dopada je też proza życia. dlatego wkrótce stawiają przyszłość na szali. Wpadają na pomysł. który wywróci wszystko do góry nogami. Wspólnie zakładają czasopismo i szukają tematu. który zapewni im sukces.

Chociaż mają chwile zwą

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Sprzedana

Autor: Hayes Sophie

Sophie miała dwadzieścia cztery lata. kiedy pojechała do Włoch odwiedzić chłopaka – swojego dobrego przyjaciela. Spędzili razem romantyczny weekend i Sophie uwierzyła. że to miłość jej życia.
Ale kiedy powiedziała. że musi wracać do Anglii. uroczy i troskliwy Kas pokazał swoją prawdziwą twarz: brutalną i cyniczną. I poinformował ją. że będzie dla niego pracowała. Na ulicy…
Pierwszej nocy miała dziesięciu klientów. Potem „pracowała” bez przerwy. siedem dni w tygodniu. po trzydzieści razy dziennie. Jeśli nie dość zarobiła. była okrutnie karana. Nie mogła uciec; Kas zapowiedział. że jeśli to zrobi. zabije jej młodszych braci. Wiedziała. że nie żartuje…
Gwałcona. bita i poniżana Sophie spędziła sześć miesięcy w piekle. Ale znalazła siłę. by

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 23.9


Sukces i szczęście

Autor: Robert H. Frank

Bill Gates to niewątpliwie utalentowany programista. który dzięki ciężkiej pracy zbudował jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Ale czy udałoby mu się to. gdyby jako nastolatek nie miał dostępu do zaawansowanego komputera. o którym większość jego rówieśników mogła tylko pomarzyć? A Mona Lisa – czy to faktycznie wybitne arcydzieło. czy może jedynie obraz. który znany jest z tego. że jest znany?

Na te pytania próbuje odpowiedzieć Robert H. Frank – światowej klasy ekonomista i jeden z najpopularniejszych wykładowców w Stanach Zjednoczonych. Jego zdaniem istnieje coś. co często bywa pomijane w historiach spektakularnych sukcesów. Coś. co mogłoby osłabić przesłanie trenerów rozwoju osobistego twierdzących. że

30: https://woblink.com/ebook/czternascie-nut-krzysztof-landa-jan-bielecki-124619u

Cena: Jan Bielecki


ISBN

9788320055672: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/hipoglikemia-waldemar-karnafel-124550u

Cena:


Basso continuo

Autor: Jarosław Mikołajewski

Piękny. zmysłowy tom. w którym Jarosław Mikołajewski zderza swoją wrażliwość opowiadania o świecie. pełną paradoksów i podejrzliwości wobec słów. z promienistością uczucia.

W nowych wierszach Jarosław Mikołajewski wywołuje duchy umarłych poetów: Brzechwa staje nad trumną Leśmiana. Nina Simone śpiewa głosem Julii Hartwig. Zakochany mężczyzna płacze w kawiarni. a kochankowie z Hasanlu ciągle jeszcze strzegą swoich tajemnic. Znacznie więcej niż w poprzednich tomach poety jest tu światła i miłości. Katastroficzne basso continuo lęków zostaje odsunięte na margines. ale nie milknie ani na moment.

Jarosław Mikołajewski (ur. 1960) – poeta. reporter. prozaik. autor książek dla dzieci i tłumacz z języka włoskiego. Wydał czternaście tomów poetyckich. między innymi: A świadkiem śnieg (1991). Kołysanka dla ojca (1994). Zabójstwo z miłości (1997). Mój dom przestały nawiedzać duchy (1998). Nie dochodząc Pięknej (2001). Zbite szklanki (2010). Na wdechu (2012). Wyręka (2014). Żebrak (2016). Listy do przyjaciółki (2017) i najnowszy: Basso continuo (2018). Wiersze Jarosława Mikołajewskiego są tłumaczone na wiele języków. W oddzielnych książkach wybory jego poezji wydane zostały w Holandii. na Ukrainie. w USA i we Włoszech. W 2014 roku został odznaczony srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 15.9


Strażnik rzeczy zagubionych

Autor: Ruth Hogan

Pełna magii i humoru powieść o tym. że każdy z nas chciałby zostać odnaleziony.

O sile przyjaźni i miłości. o zbiegach okoliczności przynoszących nadzieję i drugich szansach. które należą się każdemu.

Starzejący się pisarz. Anthony Peardew. po śmierci ukochanej żony zaczyna zbierać i katalogować przedmioty zgubione przez innych. Jego pierwszym zaskakującym znaleziskiem jest puszka po ciasteczkach z ludzkimi szczątkami. pozostawiona w pociągu. Czując. że ma coraz mniej czasu. przekazuje w testamencie swojej zaufanej asystentce Laurze osobliwą kolekcję wraz ze szczególnym zadaniem – kobieta ma oddać odnalezione przez niego przedmioty ich właścicielom. W wypełnieniu tego pozornie niewykonalnego zadania pomaga jej ogrodnik Freddy. a także Sunshine. urocza dziewiętnastolatka z zespołem Downa. która przejawia wyjątkowe zdolności w odgadywaniu. skąd pochodzą przedmioty. Nikt nie przypuszcza. jaką lawinę nieprzewidzianych zdarzeń uruchomi to nietypowe ostatnie życzenie Strażnika rzeczy zagubionych.

Jednocześnie w domu coraz silniej zaznacza swoją obecność duch żony pisarza – Theresy. która także próbuje przekazać swoją ostatnią wolę…

Powieść Ruth Hogan docenili dziennikarze. wydawcy i czytelnicy na całym świecie – została bestsellerem „The Sunday Times”. a prawa do jej tłumaczenia sprzedano do prawie 30 krajów. Tylko w samej Wielkiej Brytanii kupiono ponad 500 tysięcy egzemplarzy.

Jeśli lubisz klimaty z La La Land. zakochasz się w powieści Ruth Hogan!

Ruth Hogan – studiowała anglistykę na University of London. Przez 10 lat pracowała w dziale HR w administracji publicznej. Po wypadku samochodowym. a później po przejściu terapii nowotworowej. zajęła się pisaniem. Mieszka w wiktoriańskiej willi z mężem i psami. lubi kolekcjonować drobiazgi. The Keeper of Lost Things (2016) jest jej debiutancką powieścią.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9wiedźmin audiobook ostatnie życzenie, przywry digeniczne, sto lat iwona, adam mickiewicz pan tadeusz opracowanie, smutno mi boze, www libra ibuk pl, atlas anatomii palpacyjnej tixa pdf, demonolodzy ed i lorraine warren pdf, borderlands the pre-sequel wymagania, fallen crest szkoła pdf, katarzyna przybyłowicz, riposta co to, perlustracja, orly imperium, syrena mp3, jeszcze nie umarłem…