ISBN

9788380835108: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/klatwa-przeznaczenia-sylwia-dubielecka-monika-magoska-suchar-30078u

Cena: Monika Magoska-Suchar


Słodka niewola

Autor: Lynne Graham

Gaetano Leonetti nie chce nawet myśleć o małżeńskich kajdanach. jednak jego dziadek uczyni go prezesem rodzinnego banku tylko wtedy. gdy wnuk się ustatkuje. Chcąc przechytrzyć dziadka. Gaetano zawiera układ z Poppy Arnold. która pracuje w jego rezydencji. Mało powściągliwy styl bycia i sposób ubierania się z pewnością nie czynią z niej dobrej partii. dlatego właśnie ją Gaetano przedstawia jako swoją narzeczoną. Ma nadzieję. że kiedy dziadek pozna Poppy. zmieni zdanie co do ożenku wnuka. Jednak pracowita i opiekuńcza Poppy oczarowuje starszego pana. Gaetano wpada w pułapkę. którą sam zastawił…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788327631442: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/podroz-marzen-kate-hewitt-anne-mcallister-30883u

Cena: Anne McAllisterpoza horyzont, test z lektury mała księżniczka, kodeks etyczny terapeuty zajęciowego, pokusa erin, handel ludzmi pdf, pierwszy dotyk laurelin paige chomikuj, neverwinter nights 2 poradnik, sztuka szczęścia dalajlama, przyroda sprawdzian klasa 4, w zapomnieniu pdf, dieta nie życia, lean dla bystrzaków, kociokwik co to, koronat…