Nic się nie kończy

Autor: Joanna Kruszewska

Gdy brakuje kogoś. kto przejmie dziedziczony z pokolenia na pokolenie sad i związane z jego prowadzeniem obowiązki. pozostaje tylko jedno – sprzedaż. Majątek musi zostać przekazany zupełnie obcej osobie. profity zaś sprawiedliwie podzielone pomiędzy wszystkich członków rodziny. Okazuje się jednak. że sprawiedliwość jest pojęciem względnym. a pieniądze należą się przede wszystkim najstarszej właścicielce. Przełomowy moment w życiu rodziny Bialickich daje początek i pisze całkiem nowy. niekoniecznie przez wszystkich akceptowany. scenariusz. Znający się przez całe życie członkowie rodziny. nagle zaczynają postrzegać siebie nawzajem w inny sposób. Czy lepszy?

Nowa powieść Joanny Kruszewskiej jest literackim studium współczesnej polskiej rodziny. Na pierwszy plan wysuwają się skrywane marzenia Haliny. seniorki rodu.

Powieść z wieloma zwrotami akcji. niejednokrotnie zaskakująca sposobami rozwiązania problemów przez bohaterów.

Andrzej Salnikow. poeta. dziennikarz

Nie zawsze to. co dla nas dobre. odpowiada innym. Nie zawsze udaje nam się to. co sobie zaplanujemy. A jakby tak żyć dniem dzisiejszym. nie planując jutra? Ten i inne dylematy zaprzątają głowy bohaterów powieści. Joanna Kruszewska stworzyła barwny portret wielopokoleniowej rodziny. Nigdy nie jest za późno. by wyrwać się schematom i podążyć za głosem serca. Polecam!

Ewa Bauer – autorka m.in. trylogii Kolory uczuć

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


ISBN

978-83-7515-498-6: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/wygraj-z-cukrem-patrik-olsson-lars-erik-litsfeldt-130065u

Cena: Lars-Erik Litsfeldt


ISBN

9788380839380: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/nietrwala-ondulacja-czyli-rozterki-fryzjerki-malgorzata-thiele-130000u

Cena:


Czego mąż ci nie mówi?

Autor: David Murrow

Mężczyźni od najmłodszych lat uczą się skrywać swoje uczucia i najgłębsze pragnienia. Tęsknią za bliskością ze swoimi żonami. ale nie wiedzą. jak ją osiągnąć. David Murrow z właściwą sobie dociekliwością i lekkością wkracza w ten milczący świat i ujawnia największe męskie sekrety. Odkrywa przed nami to. co każdy mężczyzna czuje. ale czego nie może lub nie potrafi wyjawić.

Ta książka pomoże ci lepiej rozumieć swojego męża. bardziej go kochać i szanować.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


https://woblink.com/product-publication/download/128734/epub

1:

:

Cena:żywienie człowieka, autor nowel, biruta lewaszkiewicz-petrykowska, pycha i upadek, rozmowa kwalifikacyjna po angielsku pytania i odpowiedzi pdf, delaney lokatorka, wirusologia lekarska pdf, severski christine, sierota bestia szpieg, instrumenty finansowe pdf, ćwiczenia z mikrobiologii ogólnej różalski pdf, h.e.o. herbert, opowiadania pikantne, bliziński józef, kodeks drogowy książka, bajka tomcio paluch, ewa nowak markwitz, swego czasu, freethy barbara, historia brudu pdf…