ISBN

9788381193368: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/szkarlatna-roza-raju-boskiego-jerzy-bandrowski-128579u

Cena:


Transhumanizm

Autor: Andrzej ks. Zwoliński

Taką umiejętność wspólnego działania przeciw własnym biologicznym krewnym posiadają ponoć. poza człowiekiem. tylko szczury. Badacze i analitycy współczesnej cywilizacji wskazują. że w nowożytności miały miejsce dwie próby zawładnięcia osobą ludzką. Pierwszą z nich był krwawy despotyzm związany z totalitarnymi ideologiami XX wieku – komunizmem i faszyzmem. Druga próba polega na planach podporządkowania człowieka radykalnym wersjom biotechnologii (neuronauki. inżynierii genetycznej. eugenice. klonowaniu). Ta druga próba trwa nadal – chce zredukować osobę ludzką do przejściowego elementu ewolucji kosmicznej. kreśląc fantastyczne wizje jej przyszłości…

Wydawnictwo: Monumen

Cena: 30rachunkowość zarządcza pdf, jasnowidząca, sławomir letkiewicz, biografia putina, polscy uchodźcy, neuromancer pdf, janina sokołowska, horowitz anthony, gnoseologia, mróz immunitet pdf, artur kijak, 100 rzeczy, socjologia pdf, strategia niebieskiego oceanu, afryka kazika pdf, dziady cz 3 opracowanie pdf, bezwstydny klient, gorące noce, jagiellonowie dynastia, wietrzne katedry, 50 twarzy greya cała książka online za darmo…