Cudowny dotyk

Autor: Jason Mott

To miała być największa atrakcja Jesiennego Festiwalu. Kiedy podczas kolejnej akrobacji samolot spadł na ziemię niczym rozżarzona gwiazda. wśród widzów wybuchła panika. W rumowisku utknęła dwójka dzieci. Ava i Wash. Kiedy Ava przykryła dłońmi ranę Washa. jej dotyk go uzdrowił. Wiadomość o cudzie obiegła świat lotem błyskawicy. Z najdalszych zakątków ściągają tłumy chorych. Ava leczy dotykiem. ale za każde kolejne uzdrowienie przypłaca utratą sił. Szybko staje przed dramatycznym wyborem – jak wiele jest gotowa poświęcić. by ratować innych?

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99


Narodziny Wenus i inne szkice renesansowe

Autor: Ryszard Kasperowicz

Pierwsze polskie tłumaczenie pism wybitnego historyka i teoretyka sztuki. Na tom składają się jego najważniejsze teksty. poświęcone głównie sztuce włoskiego i niemieckiego renesansu. Warburg przygląda się symbolicznym obrazom Botticellego oraz znaczeniu sztuki dla mieszczaństwa Florencji w epoce Quattrocenta. interpretuje znaczenie sztuki w twórczości Dürera. odczytuje symbolikę fresków w Palazzo Schifanoia w Ferrarze oraz analizuje antyczne wyobrażenia astrologiczno-magiczne i ich wpływ na kulturę wizualną czasów Lutra. Tom został opatrzony wstępem Ryszarda Kasperowicza. prezentującym sylwetkę Warburga i analizującym jego poglądy na sztukę. oraz notą edytorską autorstwa uznanej badaczki twórczości niemieckiego uczonego – Katti Mazzucco.

29.9: https://woblink.com/ebook/oczy-smoka-stephen-king-18615u

Cena:


ISBN

9788378189435: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/strefa-interesow-martin-amis-malgorzata-chwalek-katarzyna-karlowska-17816u

Cena:materiały z pamięcią kształtu, bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie pdf, mity greckie książka, prześniona rewolucja, jasnowidząca, romantyczność mickiewicz opracowanie, początek dan brown pdf, dziewczyna z gór warda, władysław studnicki wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej pdf, powieść marii kruger, elastyczny mózg, za nami miłość, plastuś z plasteliny, wytrzymałość materiałów niezgodziński, biesy dostojewski pdf, primum verbum, jakub basista, kristin hannah książki, edukacja na ukrainie, gry 2 wojna światowa do pobrania za darmo, nierozwiązane zagadki…