ISBN

9788324167333: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/fake-newsy-i-inne-falszerstwa-od-sredniowiecza-do-xxiw-grazyna-gasparska-boese-alex-125726u

Cena:


Hashimoto

Autor: Eberhard Jürgen Wormer

Jak rozpoznać i leczyć hashimoto?

Czujesz się opuchnięta. nie możesz schudnąć lub dopada cię huśtawka nastrojów? To może być choroba Hashimoto.

Coraz więcej kobiet zmaga się z chorobami tarczycy. które często bywają nieprawidłowo zdiagnozowane. Dr Eberhard J. Wormer pokazuje. jak w porę rozpoznać zaburzenia pracy tarczycy. zastosować odpowiednią terapię i bezpiecznie pozbyć się nieprzyjemnych symptomów.

Dzięki tej książce:

  • dowiesz się. jakie badania należy wykonać. by prawidłowo zdiagnozować chorobę i jej stadium.
  • dobierzesz kompetentnego lekarza prowadzącego i odpowiednią terapię uwzględniającą twoje indywidualne predyspozycje.
  • dowiesz się. jak suplementować witaminę D. selen i jaką dietę stosować. by zniwelować objawy hashimoto.

18.9: https://woblink.com/ebook/antynomie-i-paradoksy-wspolczesnej-demokracji-marcin-tobiasz-127788u

Cena:psychologia rozwojowa w zarysie, metody numeryczne pdf, rodo w przedszkolu, harlequin chomikuj 2019 nowe, m. łobocki, wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, fce słownictwo pdf, logika książka, depesze herr, mit o stworzeniu świata film, robert rutkowski książki, arabska żona pdf, jan prokop, ręka mistrza pdf, kuracja samobójców, dzieci odmiana, moja pierwsza mitologia, wiedźmin chronologicznie, finanse przedsiębiorstw książka pdf, krzysztof siwczyk dokąd bądź…