https://woblink.com/product-publication/download/27918/epub

1:

:

Cena:


Czerwona woda. Opowieść wakacyjna

Autor: Mariusz Byliński

Na świecie jest wiele miejscowości o nazwie Czerwona Woda. tryskają w nich źródła. płyną w nich potoki. strumienie. Mieszkają w nich rozmaici ludzie. których los mógłby potoczyć się tak albo inaczej – z nieistniejącego przewodnika po Czerwonej Wodzie.

Petros prowadzi pensjonat o nazwie Czerwona Woda. obok którego tryska źródło z cudowną wodą. Tani ma motor i jest niemową. przyjaźni się z Petrosem. Barbara ma męża i kochanka. Ma też poczucie. że przegrała życie. Jest gościem w pensjonacie Petrosa. W Czerwonej Wodzie przecinają się ścieżki wielu osób. którzy u cudownych źródeł próbują znaleźć rozwiązanie swoich problemów. Czy znajdą pocieszenie. którego szukają?

„Czerwona woda” to opowieść o ludzkich słabościach. o wspomnieniach. od kt

35.9: https://woblink.com/ebook/narodziny-globalnego-dzihadu-jerzy-rohozinski-28253u

Cena:


Rynek książki w Polsce 2016. Wydawnictwa

Autor: Łukasz Gołębiewski

Dziewiętnasta edycja sztandarowej publikacji Biblioteki Analiz. W pięciu tomach omówione zostały zmiany. jakie zaszły na rynku książki w Polsce w 2015 i połowie 2016 roku. Istotną część tomu ‚Wydawnictwa’ stanowią pogłębione analizy różnych sektorów rynku książki (literatura piękna. książka dziecięca. szkolna. naukowa. literatura religijna. kartografia i przewodniki. albumy). Ponadto zamieszczono prezentacje największych firm wydawniczych w Polsce (m.in. opisy i charakterystyki przedsiębiorstw. informacje o generowanych obrotach. wielkości produkcji wydawniczej. zatrudnieniu). Książkę uzupełniają liczne tabele i zestawienia – m.in. z wynikami badań czytelnictwa. danymi na temat wielkości produkcji wydawniczej. informacja

:

Cena:


Walka Świętych z diabłem

Autor: Praca Zbiorowa

„Szatan. spokojny o swoją zdobycz. nie widząc wielkiej szkody dla swego królestwa z życia. jakie dusza prowadzi. w spokoju ją zostawia. Gdy ta zwraca się do Boga i służbie Jego szczerze się oddaje. zły duch powstaje i z siłą proporcjonalną do jej gorliwości bój jej wytacza”.

św. Jan od Krzyża

„Niejednokrotnie ulegamy przekonaniu. że to grzech wystawia nas na działanie złego ducha. co bez wątpienia jest prawdą. Chrześcijańskie doświadczenie pokazuje jednak. że częściej życie w świętości wydobywa na światło dzienne siły zła. Przeciętni chrześcijanie zwykle nie doznają diabelskich ataków tak. jak doświadczają ich osoby głęboko zaawansowane na drodze świętości. Dzieje się tak. ponieważ to właśnie święty demaskuje zło i je zwycięża. Szatan zastawia pułapki na drodze wie

14.9: https://woblink.com/ebook/sw-teresa-z-lisieux-mary-windeatt-fabyan-28602u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/28107/epub

1:

:

Cena:depresja jedzenie które leczy, brian tracy sprzedaż, diabeł wcielony książka, aga szymczak, kate morton zapomniany ogród, granice marzeń, ćwiek stróże, wojna polsko ruska pod flagą biało czerwoną fragment, islam pdf, genetyka medyczna, królestwo rhodoków, korona śniegu i krwi pdf, krótka rozprawa literacka, relacje społeczne, świat przedstawiony w opowieści wigilijnej, o wojnie clausewitz, death stranding poradnik, metody badań pedagogicznych, podstawy pielęgniarstwa psychiatrycznego wilczek-rużyczka pdf, test przygody odyseusza, wenus bez futra pdf…