ISBN

9788379767076: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/maraton-do-szczescia-marta-radomska-31180u

Cena:


Pikantne historie dla pendżabskich wdów

Autor: Balli Kaur Jaswal

Przezabawna. podnosząca na duchu powieść o spotkaniu Wschodu z Zachodem.

Nikki. córka indyjskich imigrantów. jest barmanką w Zachodnim Londynie. Do tej pory dystansowała się od tradycyjnej sikhijskiej społeczności i wolała bardziej niezależny (czyli zachodni) styl życia. Kiedy popada w finansowe tarapaty. podejmuje pracę nauczycielki kreatywnego pisania w ośrodku w samym sercu zamkniętej londyńskiej społeczności imigrantów z Pendżabu.

Wskutek nieporozumienia sikhijskie wdowy. które zapisały się na kurs. chcą poznać podstawy pisania i czytania po angielsku. a nie zgłębić sztukę pisania krótkich form. Jednak Nikki szybko orientuje się. że jej kursantki to nie tylko skromne wdowy. które spędziły życie w cieniu ojców. braci i mężów. Nikki uczy je. jak wyrazić zamknięte w nich historie. przez co uwalnia nieoczekiwaną i ekscytującą twórczą siłę kobiet.

Kiedy plotki wdów rzucają szokujące światło na śmierć młodej żony – nowoczesnej kobiety takiej jak Nikki – i kiedy wśród przyjaciółek rozchodzą się niektóre z erotycznych opowieści z zajęć. wybucha skandal. który stwarza zagrożenie dla wszystkich.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne

Autor: Katarzyna Wieczorowska-Tobis

Jest to nowoczesny podręcznik uwzględniający najnowsze osiągnięcia w dziedzinie geriatrii oraz współczesne rozwiązania w opiece geriatrycznej.

Publikacja została podzielona na trzy części. Część I zawiera charakterystykę procesu starzenia. w części II omówiono specyfikę chorobowości u starszych pacjentów z uwzględnieniem aspektów postępowania pielęgniarskiego w wybranych patologiach. natomiast część II jest poświęcona organizacji opieki nad starszym pacjentem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 do wydruku klasa 3, żywi lub martwi, nachlass, internetowa biblioteka, cien nocy, spore faza kosmosu, dziady cz 3 wypracowanie, don miguel ruiz cztery umowy, piłsudski i dmowski, liczby po angielsku ćwiczenia dla dzieci pdf, system polityczny hiszpanii, dorota krzemińska, krew snajperów, twierdza krzyżowiec 4, czarne swiatlo, paweł jasienica polska piastów pdf, krajowa administracja skarbowa pdf, pedagogika specjalna literatura, dalrymple…