ISBN

9788363444136: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/jest-taki-piekny-sloneczny-dzien-barbara-engelking-125694u

Cena:


Antoni Macierewicz

Autor: Marcin Dzierżanowski

Jarosław Kaczyński zawładnął Polską. zaś Antoni Macierewicz zawładnął prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Ten wyrachowany polityczny gracz decyduje o tym. w co wierzą Polacy.

Oto pierwsza biografia najbardziej kontrowersyjnego polskiego polityka. Autorzy prześwietlają życiorys byłego ministra w oparciu o teczki IPN. nieznane archiwa. depesze amerykańskiej ambasady. ale przede wszystkim na podstawie rozmów z ponad setką osób. które poznały go na różnych etapach działalności.

Książka odsłania jego dramatyczne losy – od samobójczej śmierci ojca. przez pobyt w domu dziecka i studenckie uczucie do kobiety. przez którą trafił do więzienia. Ujawnia historię. o których sam bohater dotąd milczał – jego dwuznaczną postawę w kontaktach z SB w marcu 1968 r.. pr

29.9: https://woblink.com/ebook/dekada-tom-2-na-tropie-michal-larek-125677u

Cena:


ISBN

9788363444457: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/szczescie-jest-posiadac-dom-pod-ziemia-losy-kobiet-ocalalych-z-zaglady-w-okolicach-dabrowy-tarnowskiej-jan-grabowski-chaja-rosenblatt-melania-weissenb

Cena:dostojewski idiota, malutka czarownica pdf, tomek wśród łowców głów pdf, strategia blekitnego oceanu, silverthorn, kurs programowania dla początkujących, rewolucja godności, arkadiusz morawiec, kuźmińscy mara, księga xiii, oralność, pszczołokształtne, książka o rzucaniu palenia, ryzyko gangstera pdf, émile durkheim, ekonometria i badania operacyjne pdf…