PAX. Tom 3. Bjera

Autor: Asa Larsson

Czwarta część popularnej serii urban fantasy o braciach z Mariefred. W miasteczku zaczynają znikać pieniądze. wartościowe przedmioty i ukochane zwierzątka domowe. Na pierwszym miejscu listy podejrzanych znajduje się Alrik. Źródło kradzieży jest jednak zupełnie inne – ktoś wyczarował bjerę! Plany czarnej czarownicy powoli zaczynają stawać się rzeczywistością…

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 21


Po bandzie

Autor: Jakub Winiarski

„Po bandzie” to pierwszy kompleksowy polski poradnik dla pisarzy początkujących. średniozaawansowanych. a także dla tych. którzy uważają się za zaawansowanych i myślą. że o pisaniu wiedzą już wszystko.
Z książki dowiesz się między innymi:
– jak zacząć i jak doprowadzić swój pisarski projekt do szczęśliwego końca
– jak wykreować fascynujących. niezapomnianych bohaterów 
– jak ułożyć fabułę. poprowadzić narrację i zbudować najlepszy możliwy dialog 33: https://woblink.com/ebook/honor-mi-nie-pozwala-waclaw-holewinski-18351u

Cena:


Słodkie i zdrowe

Autor: Monika Mrozowska

Uwielbiasz słodycze? Twoje marzenie to smakołyki. które można jeść bez wyrzutów sumienia? Zapewniające rozkosz dla podniebienia przekąski to nie mit. I dowodem na to jest cała zawartość tej książki – 60 przepisów na desery. które uszczęśliwią Twoje kubki smakowe.  Jeśli nie możesz żyć bez słodkości. często sięgasz po słodkie co-nieco i potem dręczą cię wyrzuty sumienia. jeśli wydaje ci się. iż coś takiego jak zdrowe słodycze po prostu nie istnieje. a to co zdrowe nie może być przecież równocześnie smaczne – jesteś w błędzie! Nie musisz odmawiać sobie słodkiego smaku. Łakocie nie tylko mogą. a wręcz powinny znaleźć się w  codziennym menu. Jedz je bez poczucia winy – to może wyjść Ci na zdrowie! Jak zresztą można nie skusić się choćby samą nazwą? Pochwała lenistwa. tiramisu na diecie i wreszcie coś konkretnego J – żelazna lemoniada. Sprawdź podpowiedzi eksperta. wypróbuj smakołyki. które dzięki zawartości odpowiednio dobranych składników – w tym orzechów. kasz i suszonych owoców – wzmocnią Twój organizm w sposób naturalny. Wiele przepisów uzupełniają informacje o realnych korzyściach. które przynosi jedzenie poszczególnych składników. a wszystkie zdjęcia przygotowała sama autorka. Podobno ładne jedzenie silnie działa na zmysł smaku. Sprawdź. czy deser „Źródło młodości” równie dobrze smakuje. jak wygląda.   Monika Mrozowska – aktorka. propagatorka zdrowego odżywiana.  Znana m.in. z roli w lubianych serialach „Rodzina zastępcza” oraz „Hotel 52”. Mama trójki dzieci. Od wielu lat proponuje zdrowe i smaczne potrawy widzom programu „Dzień Dobry TVN”. Współautorka książek kulinarnych  (m.in. Przemytnicy groszku i marchewki). Wegetarianka. Z pasją angażuje się w akcje prozdrowotne. przede wszystkim związane z edukacją żywieniową.

Wydawnictwo: Zwierciadło

Cena: 35.9pąchalska, dostojewski młokos, sztuka pierdzenia, żywienie człowieka gawęcki pdf, bułhakow biografia, niech stanie się światłość, opakowania transportowe, karolcia maria kruger, test temperamentu pdf, polskie wydawnictwo naukowe, fizjologia roslin, format e-book, instynkt łowcy, apokryfy pdf, virion szermierz, biblioteka on line, ebook warez, wykluczenie społeczne niepełnosprawnych, jezyk polski matura ustna, świniak, tomasz palka, homo nie całkiem sapiens…