Format

EPUB.MOBI: 138190

https://woblink.com/ebook/geniusz-klamstwa-francois-noudelmann-138190u

:

Cena:


Dom na farmie

Autor: Ruth Logan Herne

Po tym. jak bracia Nicka Stafforda wyjechali w pogoni za własnymi pasjami. on pozostał w stanie Waszyngton. pracując na rozległym rodzinnym ranczu. Jednak najcięższą pracą okazuje się dla niego samotne wychowywanie córek. Jako dziecko Nick patrzył na rozpad małżeństwa swoich rodziców i nieudolność wychowawczą ojca – jest więc zdeterminowany. by „pokazać mu. jak to się robi”. Pomimo tego postanowienia w trzy lata po tym. jak porzuciła go żona. nie radzi sobie z kłopotami szkolnymi starszej latorośli. a obie dziewczynki przejawiają problemy emocjonalne. które zmuszają Nicka. by ponownie rozważył swój powzięty w uporze plan.

Życie doktor Elsy Andreas rozpadło się z powodu tragedii. po której porzuciła zawód i praktykę terapeutki rodzinnej i zaszyła się w domu w lesie na obrzeżach Gray’

33: https://woblink.com/ebook/mroczna-polowa-stephen-king-marek-fedyszak-138193u

Cena:


Mass Effect. Anromeda: Inicjacja

Autor: N.K. Jemisin

Porucznik Cora Harper zaciągnęła się do armii Przymierza. by rozwinąć i wzmocnić swoje wyjątkowe talenty biotyczne. Otrzymuje przydział do Córek Talein. oddziału komandosów asari. gdzie staje się znakomicie wyszkoloną i śmiertelnie niebezpieczną łowczynią.

Po powrocie na Ziemię Cora czuje się obco między ludźmi i postanawia dołączyć do Inicjatywy Andromeda jako zastępca Aleca Rydera. Celem misji. którą dowodzi. jest wysłanie stu tysięcy kolonistów w sześćsetletnią podróż w jedną stronę w nieznane. Kiedy niezwykle istotna i niebezpieczna technologia zostaje skradziona. Cora otrzymuje zadanie powstrzymania złodzieja. nim ten wykorzysta swoją zdobycz przeciwko Inicjatywie. a może nawet doprowadzi do udaremnienia misji jeszcze przed jej rozpoczęciem.

: https://woblink.com/ebook/basnie-norweskie-dariusz-muszer-138292u

Cena:


Podręcznik Tarota – Arkana Małe. Jak Wędrowiec zostaje Mistrzem

Autor: Kulesza Sylwia

Powrót bestsellerowej Autorki

Sylwia Kulesza mieszka i pracuje w Islandii. lecz to w Polsce zdobyła największą popularność dzięki swojemu pierwszemu podręcznikowi poświęconemu kartom Tarota. Wówczas opisała Arkana Wielkie. a teraz powraca z równie dobrą analizą Arkan Małych. Dzięki jej warsztatowi pisarskiemu i zrozumiałej analizie poszczególnych kart. Ty również poznasz cudowny świat Tarota.

Arkana Małe powiedzą Ci prawdę

Autorka szczegółowo analizuje poszczególne karty i zdradza tajniki medytacji z żywiołami odpowiadającymi każdej z nich. Pozwala tym samym osiągnąć równowagę na wszystkich płaszczyznach życia. Wyjawia również szczegółowe znaczenie uniwersalnych symboli kart Tarota i podpowiada. kiedy należałoby traktowa

39.9: https://woblink.com/ebook/mudry-sposob-na-zdrowie-energie-i-rownowage-73-najskuteczniejsze-techniki-dla-wspolczesnego-czlowieka-swami-saradananda-139022u

Cena:joanna pilatowicz, marcel moss nie wiesz wszystkiego, finlandia promocja, życie innocenta tekst, e book libra, budowa silnika samochodu, ballada o pewnej panience chomikuj, książę machiavelli, streszczenie bajek robotów, sprawdzian dla klasy 2, pola figur klasa 5 sprawdzian pdf, folwark zwierzecy pdf, bliski wschód konflikty zbrojne, przedsiębiorstwo globalne, podejmowanie decyzji w warunkach niepewności, chemia w zadaniach i przykładach pdf, resocjalizacja książki, dżuma camus pdf, autoteliczna, wyszłam z niemocy i depresji ty też możesz, geneza prawa, artur mamcarz, witkacy pożegnanie jesieni…