ISBN

9788365402455: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/segment-osob-w-wieku-65-w-polsce-jakosc-zycia-konsumpcja-zachowania-konsumenckie-tomasz-zalega-30230u

Cena:


Rynek kapitałowy- efektywność i ryzyko

Autor: Alojzy Z. Nowak

Publikacja jest kontynuacją badań nad rynkiem kapitałowym. zaprezentowanych w dwóch wydanych przez Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego monografiach (pt. Rynek kapitałowy wobec wyzwań dekoniunktury (2014) oraz Inwestowanie na rynku kapitałowym- rynek po kryzysie (2015)). Ze względu na zaprezentowane tematy niniejsza monografia została podzielona na dwie uzupełniające się części: pierwszą. dotyczącą efektywności informacyjnej rynku kapitałowego oraz drugą. w której podjęta została problematyka strategii i instrumentów rynku kapitałowego.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Cena: 20mroczne pragnienia pdf, iże ci nie odpuszczę, stasia budzisz, trudna droga z piekła pdf, czynna napaśc na funkcjonariusza policji, zarządzanie w pielęgniarstwie ksykiewicz pdf, sobolewski janusz, python dla dzieci pdf, zarządzanie teoria i praktyka pdf, halliday resnick walker podstawy fizyki tom 2 pdf, krzysztof kucharski umk, słownik idiomów polskich pdf, słodkie rozkosze christina lauren pdf, dieta przyszłej matki, wiedzmin 3 import z wiedzmina 2, case study pdf, sex wielka księga rozkoszy pdf, aleksandra skrzypietz, geotermiczna dolina mapa, mechanika kwantowa książka…