Auto w terenie. Podstawy jazdy 4×4

Autor: Sławomir Makaruk (Makaron)

Pełna praktycznych porad książka omawia podstawowe zagadnienia związane z pokonywaniem typowych przeszkód terenowych. eksploatacją samochodu i zasadami jazdy w terenie.

Wyjaśnia reguły użycia wyciągarki i techniki wydobycia unieruchomionego pojazdu. Pokazuje sposoby pokonania zarówno zbiorników wodnych i jazdy w górach.

O Autorze:

Sławomir „MAKARON” Makaruk

Podróżnik i kierownik wypraw. instruktor off-road. Członek prestiżowego EXPLORERS CLUB of NEW YORK.

Uczestnik CAMEL TROPHY – w pierwszej polskiej załodze na trasie Tanzania-Burundi. Szef wszystkich polskich edycji CT . instruktor renomowanego MAT-Marlboro Adventure Team. Od ponad 30 lat porusza się samochodami terenowymi po wszystkich prawie kontynentach.

Wydawnict: Psychoskok

Cena: 9.9


https://woblink.com/product-publication/download/129267/epub

1:

:

Cena:


Książeczka rodzaju

Autor: Wojciech Czaplewski

‚Książeczka rodzaju’ to taki dekameronik. komedyjka. okrągła setka małych narracyjnych i kreacyjnych eksplozji. Wyobraźnia. która się nie krępuje. śmiało korzysta z uciech oferowanych przez słowo. I jeszcze coś: zdumiony Czytelnik w niejednym zaułku miasteczka Z. odkryje niespodziewane „tu byłem”. które sam wydrapał przez sen.

Wydawnictwo: Forma

Cena: 21


ISBN

9788380871731: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/spotkania-biznesowe-brian-tracy-128870u

Cena:


Kąpielisko

Autor: Libby Page

Kate. dwudziestosześciolatka walcząca z napadami lęku i atakami paniki. pracuje w gazecie w Bixton. Zostaje poproszona o przygotowania artykułu na temat lokalnego kąpieliska i ludzi z nim związanych. To miejsce spotkań. nawiązywania nowych znajomości. budowania relacji rodzinnych. Pewnego dnia wśród lokalnej społeczności zaczyna krążyć plotka. że kąpielisko zostanie zamknięte. Żeby zbliżyć się do ludzi związanych z basenem. Kate kupuje strój kąpielowy i udaje się na kąpielisko. gdzie poznaje Rosemary. najstarszą bywalczynię tego miejsca. Dla Kate jest to próba zmierzenia się ze swoimi lękami i atakami paniki oraz szansa poznania nowych ludzi. Rosy przychodzi na basen niemalże codziennie od osiemdziesięciu lat. Kąpielisko jest dla niej niezwykle ważne – każde najważniejsze wydarzenie z jej życia jest z nim związa

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 40.9


The Picture of Dorian Gray

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Picture of Dorian Gray przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Picture of Dorian Gr

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Słuchaj swojego serca

Autor: Kasie West

Kate Bailey nie przepada za ludźmi. Woli spędzać czas samotnie. nad jeziorem. gdzie może cieszyć się ciszą i spokojem. Właściwie sama więc nie wie. dlaczego dała się namówić swojej najlepszej przyjaciółce Alanie na udział w zajęciach. podczas których powstaje popularny szkolny podkast. A już na pewno nie spodziewała się. że to ona go poprowadzi. Na żywo. I co. ma teraz odbierać telefony i udzielać porad na antenie? Ha. ha. Wygląda jednak na to. że Kate dobrze sobie – nomen omen – radzi w narzuconej roli. Komplikacje pojawiają się. gdy odbiera telefon od anonimowego chłopaka. który prosi o pomoc w sprawie swojej sekretnej miłości. Dziewczyna jest przekonana. że rozmawia z superprzystojnym Diegiem Martinezem o Alanie. swojej najlepszej przyjaciółce. Bardzo się cieszy ze szczęścia koleżanki. ale wkrótce sama odkrywa. że rodzi się w niej uczucie do Diega. No tak. łatwo i przyjemnie jest doradzać innym. trudniej zastosować te rady w swoim własnym życiu… Urocza i optymistyczna historia miłosna w sam raz na lato!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Śladami Emmy

Autor: Wendy Walker

Przed trzema laty pewnej nocy znikają siostry Tanner: piętnastoletnia Cass i siedemnastoletnia Emma. Trzy lata później Cass powraca sama. Opowiada o porwaniu i zdradzie oraz o tajemniczej wyspie. na której obie były przetrzymywane. Jednak dla psychiatry sądowego dr Abby Winter coś tu się nie zgadza. Przyglądając się wnikliwie tej dysfunkcyjnej rodzinie. odkrywa relacje. w których naruszane są granice. a kontrolę sprawuje narcystyczny rodzic. Powrót jednej z sióstr może zwiastować dramatyczne wydarzenia.

Autorka bawi się z czytelnikiem w kotka i myszkę. Z każdym rozdziałem wychodzą na jaw kolejne warstwy historii i gdy tylko wydaje nam się. że już wiemy. kto jest złoczyńcą. a kto ofiarą. Walker zmusza nas. byśmy zastanowili się nad tym jeszcze raz. Zapadający w pamięć. świetny thriller.

Amazon Book Review

Zakręcony thriller. który zmusza czytelników do ciągłego zgadywania.

The New York Times

W tym wciągającym thrillerze psychologicznym Walker pokazuje. w jaki sposób narcystyczna. egocentryczna matka może wywierać wpływ na dzieci. Obraz ten pogłębia się z każdym rozdziałem. aż do szokującego finału.

Publishers Weekly

Wendy Walker pracowała jako adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym i doradca ds. inwestycji. Jej pierwszy thriller Nie wszystko zostało zapomniane stał się międzynarodowym bestsellerem. a prawa do ekranizacji filmowej sprzedano Reese Witherspoon oraz Warner Brothers. Wendy mieszka w Connecticut. gdzie zajmuje się wychowywaniem trzech synów i pisaniem kolejnej powieści.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Jerzy Popiełuszko

Autor: Milena Kindziuk

Gdy wieczorem 19 października 1984 roku został uprowadzony. a później bestialsko zamordowany przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa. jego śmierć odbiła się echem na całym świecie. Stał się jednym z najbardziej znanych współczesnych męczenników.

Ksiądz Jerzy Popiełuszko. duszpasterz robotników. służby zdrowia i studentów. dodawał ludziom otuchy. nie bał się stawać w obronie prawdy i wolności. Uczył. jak zło dobrem zwyciężać.

Książka zawiera nowe fakty i nieznane dokumenty. zdjęcia i wypowiedzi świadków. Opisuje też cuda. jakie wciąż dokonują się za wstawiennictwem kapłana-męczennika.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 44.99jarosław pieczonka książka, nie wierze w nic, więzy sierra cartwright chomikuj, nie ma kto pisać do pułkownika, sposób na elfa pdf do druku, pewnego lata w szczepankowie, zachowanie po pigułce, zbigniew resich, szczegółowy plan wydarzeń tajemniczy ogród, niezniszczalny robert kubica, wiedźmin ostatnie życzenie audiobook, seneka książka, chyłka tom 4, społeczeństwo i polityka wojtaszczyk, osnova…