Akty wykonawcze do Kodeksu pracy 2017 z komentarzem

Autor: INFOR PL S.A.

Publikacja zawiera dziewięć najważniejszych rozporządzeń do Kodeksu pracy z praktycznym komentarzem eksperta do każdego z nich. Na szczególną uwagę zasługuje nowe rozporządzenie o świadectwie pracy. które obowiązuje od 1 stycznia 2017 r. W książce Czytelnik znajdzie ponadto m.in. rozporządzenia:

● o prowadzeniu dokumentacji pracowniczej.

● o sposobie usprawiedliwiania nieobecności w pracy.

● o urlopach wypoczynkowych.

● o podróżach służbowych. 

Oprócz aktualnej treści przepisów dużą wartością publikacji są szczegółowe komentarze. zawierające liczne przykłady i wzory dokumentów.

Autorzy komentarzy są specjalistami z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. prawnikami i praktykami z wieloletnim

15: https://woblink.com/ebook/przeglad-archeologii-do-historii-pierwotnej-religii-michal-zmigrodzki-30043u

Cena:


Spotkania z Jezusem. Historie ludzi. w których życiu Jezus uczynił cuda

Autor: James Stuart Bell

Kiedy patrzyłam w zdumiewające oczy Chrystusa – nie potrafię nawet powiedzieć. jakiego były koloru – dotarło do mnie. jak całkowicie mój Zbawca troszczy się o mnie. Był to najcenniejszy podarunek. jaki można dostać – stanąć twarzą w twarz z bezwarunkową miłością.

/ fragment

Zranienia z przeszłości. śmierć dziecka. trudności finansowe. uciążliwa choroba czy codzienne troski – wielu z nas przeżyło momenty. w których do głowy przychodziło dramatyczne pytanie: „dlaczego ja?”. Lekarstwem na głęboki smutek. strach albo chwilowe zatroskanie może być obecność samego Boga. zdolnego odmienić nasze życie. W tej książce znajdują się poruszające świadectwa osób. które zaznały bliskości Jezusa wtedy. gdy bardzo Go potrzebowały. Niektórzy wzywali Jego pomocy głośno. inni czekali z cichą nadzieją. a jeszcze inni wierzyli. lecz nie spodziewali się tak cudownego spotkania. Historie o duchowym doświadczeniu. ale przede wszystkim o wielkiej miłości Boga do człowieka. napełniają nadzieją. że On jest wśród nas i nieustannie troszczy się o nasze życie.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 25.9


https://woblink.com/product-publication/download/30156/epub

1:

:

Cena:dama z pieskiem, wolf magda mila pdf, prosze slonia, arkadiusz jawień, pętla dobrego samopoczucia, czasopisma o szydełkowaniu pdf, marianna magdalena wala, fiszka krzyżówka, kolorowanka jesień, przedstawienia teatralne dla dzieci scenariusze, a nie mówiłem, ratownictwo medyczne książka, święto przebiśniegu…