ISBN

9788381192217: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/cheesecakes-sweet-and-dry–125753u

Cena:


Greckie pejzaże

Autor: Kate Hewitt

Malarka Natalia Di Sione na prośbę dziadka wyrusza w daleką podróż. Musi odzyskać tomik poezji. który ma dla niego wielką wartość. Właścicielem książki jest grecki milioner Angelos Mena. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia. że Angelos zatrudnia Natalię jako opiekunkę swojej córki i zabiera na swoją wyspę. Natalia liczy. że znajdzie tam książkę. jednak najpierw musi zdobyć zaufanie nieprzystępnego Angelosa. który coraz bardziej ją fascynuje…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99ibuk libra jak korzystać, darmowe pdf, medycyna ratunkowa w pytaniach i odpowiedziach chomikuj, ilona topa, zbrodnia i kara dostojewski, słowotwórstwo angielski pdf, sophie hayes, harlan coben bez skrupułów pdf, dzienny patrol, wspolczesne konflikty zbrojne, dracul, alexander lowen pdf, żona mimo woli pdf, stan futbolu pdf, toxic 2, 5 języków miłości dla mężczyzn, szaman diablo 3 build, angielski pdf…