Wojownicy. Superedycja (tom 1). Misja Ognistej Gwiazdy

Autor: Erin Hunter

Po wydarzeniach z Czarnej godziny Ognista Gwiazda wyrusza ku przygodzie. by odkryć skrywaną od wieków prawdę.

W lasie zapanował wreszcie pokój i każdy z czterech klanów prosperuje. Spokój zaburza odkrycie przez Ognistą Gwiazdę straszliwej tajemnicy: Klan Gwiazdy kłamał. Przywódca Klanu Pioruna wyrusza w podróż. by udowodnić im. że się mylą.

„Idealna lektura dla wszystkich miłośników kotów. która ukazuje świat zwierząt z całkowicie innej perspektywy. Akcja. która trzyma w napięciu. wielowątkowość i różnorodność osobowości bohaterów sprawia. że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Choć może się wydawać. że cykl jest zadedykowany głównie młodszym czytelnikom. można śmiało stwierdzić. że na pewno sam pomysł. jak i cała fabuła są godne polecenia. również starszym”.

Rafał Troczka

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 36.9


ISBN

9788374829168: Wydawnictwo

Format

27.2: https://woblink.com/ebook/niemozliwe-smith-joyce-140577u

Cena:


ISBN

9788381373951: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/pracownicze-plany-kapitalowe-aneta-oledzka-141164u

Cena:


ISBN

: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/ziemia-jalowa-magdalena-okraska-138568u

Cena:


ISBN

9788381293068: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/on-strejlau-andrzej-strejlau-jerzy-chromik-141029u

Cena: Jerzy Chromik


https://woblink.com/product-publication/download/140311/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:


David Copperfield. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

David Copperfield autorstwa słynnego Charlesa Dickensa to wielowątkowa powieść obyczajowa. opowiadająca losy wrażliwego dziecka. a potem dorastającego młodzieńca. Dickens z typową dla siebie przenikliwością obnaża problemy społeczne XIX-wiecznej Anglii. wprowadza do swojej historii niesamowicie barwnych bohaterów. wzrusza i skłania do refleksji. To z pewnością jedno z najważniejszych dzieł tego angielskiego pisarza. w którym zawarł wiele wątków autobiograficznych. co sam niejednokrotnie podkreślał.

 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych pub

:

Cena:przyrodnik krzyżówka, rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi pdf, jak motyl, testy szatan z 7 klasy, książki za darmo do czytania, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych, młyn do mumii chomikuj, luis zueco, gustaw le bon psychologia tłumu, fitness mężczyzn, władca lewawu pdf, matematyka powtórka z gimnazjum, szczepaniak metody instrumentalne pdf, violetta ozminkowski, mapa fizyczna świata pdf, motywy literackie lalka, usmiech losu tom 1 kamienica pod szczesliwa gwiazda, kinezyterapia pdf, władysław reymont książki…