Mity zarządzania

Autor: Stefan Stern

To nie jest zwykła książka o zarządzaniu. Ani poradnik o tym. jak pracować więcej i szybciej. Wręcz przeciwnie. Jeśli przeszkadza wam mikrozarządzanie. irytuje was to. że wasz szef myśli. że zawsze ma rację. nie wiecie. co dzieje się w firmie i nie macie najmniejszej ochoty wysiadywać kolejnych nadgodzin w biurze – dobrze trafiliście.

Choć zaczynają od tego. że nie ma jednego dobrego stylu zarządzania. Stefan Stern i Cary Cooper pokazują. że istnieje wiele złych. Pierwszy. który w 2018 roku powinien być już tylko nieśmiesznym żartem. to samotny lider w stylu Johna Wayne’a: urodzony przywódca. nieustępliwy i mądrzejszy od wszystkich wokół. Kolejny – przerabianie firmy na oazy kreatywności w stylu biur znanych z filmowych start-upów. Jeszcze jede

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137496u

Cena: Jakub Ćwiek


Powrót z Północy

Autor: Maja Wolny

Współczesność. Z moskiewskiego dworca odjeżdża spóźniony pociąg. Transsyberyjska przygoda przebiega początkowo pogodnej atmosferze. jednak kiedy wagony pustoszeją. komórki tracą zasięg. a pociąg wydaje się zbaczać z wyznaczonej trasy. Olgę Forys i jej znajomych ogarnia niepokój. Następujące później wydarzenia na zawsze odmienią życie piątki bohaterów.

W przededniu pierwszej wojny światowe podróż w tym samym kierunku odbywa zdolny inżynier. Michał Forys z warszawskiej firmy Rudzki i S-ka. Pod jego nadzorem ma stanąć na rzece Amur jeden z najdłuższych mostów świata. Dla uwikłanego w skomplikowane związki uczuciowe oraz mroczna sprawy z przeszłości Michała wyjazd na Syberię może stać się zarówno życiową szansą. jak i przekleństwem.

Powrót z Północy to fascynująca wędrówka po odrealnionych syberyjskich osadach. w których spotykamy młodego Stalina. Rasputina. a także Nicefora – XVII –wiecznego watażkę tworzącego nowe państwo. W tej pełnej gęstniejącego napięcia powieści rzeczywistość miesza się ze snem. przeszłość z teraźniejszością. a historia ze zmyśleniem.

„Bardzo chciałam napisać powieść o drodze i śmierci. Syberia jest jednym i drugim”.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Delectorzy

Autor: Olga Rzepa

Jeden zwyczajny list okazuje się dla nastoletniej Alison początkiem niezwykłej. pełnej przygód i niebezpieczeństw. przygody. Dziewczyna odkrywa. że w jej na pozór bezkonfliktowym świecie od tysiącleci trwa wojna bogów. Teraz ona. jako członkini tajnej grupy Delectorów. musi wyruszyć w daleką podróż. aby ocalić ludzkość przed boskim gniewem. Już wkrótce okaże się. że na życie Alison czyhają siły i istoty znacznie potężniejsze od wszystkiego. co do tej pory mogła sobie jedynie wyobrazić…

W tym świecie nikt nie jest tym. za kogo się podaje. a rzeczywistość. jaką znamy. przestaje się liczyć. Czy znajdziesz w sobie odwagę. by do niego wejść?

Kiedyś naśmiewano się ze mnie. dręczono mnie. al

39: https://woblink.com/ebook/dzienniki-1920-1930-tom-4-agnieszka-knyt-michal-romer-138393u

Cena:mieczysław plopa, cywilizacja dusz pdf, asertywność i sztuka celnej riposty, wypracowanie pan tadeusz, dzieci księży książka, meghan march pdf, vogel preparatyka organiczna, zarobić milion idąc pod prąd pdf, królowa niczego, medaliony, prawo socjalne, przerażające po angielsku, jerzy sobczak, jej sekret penelope bloom pdf, okruchy szczęścia…