Ochrona środowiska dla inżynierów

Autor: Jacek Krystek

To unikatowe kompendium wiedzy z zakresu TECHNOLOGII INŻYNIERSKIEJ OCHRONY ŚRODOWISKA. napisane przez grono wybitnych polskich naukowców zajmujących się różnymi aspektami tego zagadnienia.

W publikacji tej dokonano połączenia:

• ZAGADNIEŃ PRAWNYCH. w tym: oceny oddziaływania na środowisko. zarządzania środowiskowego; jak i:

• ZAGADNIEŃ TECHNICZNYCH: gospodarki odpadami. ochrony powietrza atmosferycznego. uzdatniania wody. oczyszczania ścieków. ochrony powierzchni ziemi. jak i jej rekultywacji i remediacji. ochrony przed hałasem. jak i ochrony przed korozją.

Książka powinna się stać podstawowym opracowaniem w Polsce dotyczącym ochro

25: https://woblink.com/ebook/dzialalnosc-zandarmerii-wojskowej-sil-zbrojnych-rzeczypospolitej-polskiej-w-systemie-bezpieczenstwa-panstwa-w-latach-1999-2018-marceli-herman-138288u

Cena:


Strefy cyberwojny

Autor: Agata Kaźmierska

Internetowe manipulacje nigdy dotąd nie były tak skuteczne. nie trafiały tak celnie i jeszcze nigdy nie byliśmy wobec nich tak bezbronni. Algorytmy sprawiają. że internet zmienia się w strefę cyberwojen o naszą przyszłość.

Ukrywający się za kilkoma linijkami komputerowego kodu napastnicy mogą zmienić wynik wyborów. powalić na kolana gospodarkę kraju albo zniszczyć komuś życie. Te same algorytmy. które sprawiają. że nasz świat stał się wygodniejszy. otwierają drzwi dla zupełnie nowych zagrożeń. Fake newsy to tylko początek. Już Alvin Toffler ostrzegał przed “bitwami. które nie zdarzyły się nigdy. albo spotkaniami na szczycie. których transmisja ukazuje fałszywie. jak przywódca innego kraju odrzuca nasze pokojowe propozycje”.

„Dziś ceny akcji często zależą od tego. co powie prezes

40: https://woblink.com/ebook/umowa-przewozu-osob-daniel-dabrowski-dorota-ambrozuk-krzysztof-wesolowski-138995u

Cena: Dorota Ambrożuk


ISBN

9788323399629: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/moze-estera-urszula-poprawska-katja-petrowskaja-139043u

Cena:język niemiecki ćwiczenia online dla początkujących, world of warcraft: narodziny hordy, anatomia topograficzna człowieka, weźmisz czarno kure audiobook, audiobook wiedźmin, ebooki dla dzieci za darmo, ukraina zbrodni, błękitny zamek audiobook, bad boy’s girl 2 pdf, streszczenie lektury tajemniczy ogród szczegółowe, niezbędnik weselny, kąkolewski krzysztof, wyspiański warszawianka, afryka moja miłość, hegemonia kulturowa…