Podwójne życie

Autor: Małgorzata Kasprzyk

‚Podwójne życie’ to pełna humoru powieść obyczajowa. Grono bohaterów stanowi czwórka przyjaciół. a tematem są zawirowania w ich życiu osobistym i zawodowym. Jedno z nich ukrywa przed pozostałymi swoją pasję. ponieważ kompleksy i brak wiary w siebie powodują. że nie potrafi zaufać nawet najbliższym.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15


ISBN

9788380171145: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/african-studies-forging-new-perspectives-and-directions-nina-pawlak-hanna-rubinkowska-aniol-izabela-will-128056u

Cena: Hanna Rubinkowska-Aniolposacki, wnuki, pamiętnik ze starej szafy, ślepowidzenie peter watts, romanowowie książka, jak się nie zabić i nie zwariować ebook, w wysokiej trawie online, grzech śmiertelne co to, poradnik tomb raider, współczesne systemy polityczne żmigrodzki pdf, corka wilka, wypożyczalnia książek, klementowski…