Ajurwedyjski detoks. Naukowo potwierdzony 4-stopniowy program na stany zapalne. zdrowie jelit. ciała i umysłu

Autor: Chaudhary Kulreet

Autorka prezentuje unikalny program przywracania zdrowia mózgu oraz jelit przy jednoczesnym minimalizowaniu liczby zbędnych kilogramów. Proponuje drobne zmiany w stylu życia: wprowadzenie ajurwedyjskich ziół i herbat oraz relaksującą medytację. Udowadnia. że nadmierna masa ciała jest wynikiem zalegających toksyn i stanów zapalnych w organizmie. Przedstawia też skuteczne metody leczenia choroby Alzheimera. Parkinsona czy stwardnienia rozsianego. Dzięki tej książce dowiesz się czym jest uzależnienie od żywności i sobie z nim poradzisz. Nauczysz się zwalczać swoje pragnienia i będziesz mieć więcej energii. Poradzisz sobie ze stresem. lękami i depresją. Pożegnasz się z migrenami i bólem stawów. Twoje ciało z wdz

29.2: https://woblink.com/ebook/terapia-siarka-msm-i-inne-naturalne-srodki-eliminujace-bol-stany-zapalne-i-choroby-przewlekle-wozniak-tomasz-136706u

Cena:


ISBN

9788381510493: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/rewolwer-duane-swierczynski-rafal-lisowski-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-joanna-niczyj-138172u

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 762

Autor: autor zbiorowy

Sto lat temu. a dokładnie 28 listopada 1918 r.. kilkanaście dni po odzyskaniu niepodległości. na mocy dekretu Józefa Piłsudskiego o ordynacji wyborczej do Sejmu Ustawodawczego Polki otrzymały prawa wyborcze. Spór o ustawę skłania do szerszego spojrzenia i pytania o przyszłość samej instytucji uniwersytetu. Czy uniwersytet to forma życia? Jaka jest jego rola w przestrzeni publicznej? Jak oceniać najnowsze zmiany w polskim szkolnictwie wyższym?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9


1

Autor: Krzysztof Liedel

:

Cena:prezes i spolki, grzegorz bartosz, władca pierścieni audiobook download, grzegorz kasjaniuk, anatomia pituchowa, endeka, mikrobiologia ogólna schlegel pdf, kulczyk jan kontakt, popularnosc imion, zagrożenia terrorystyczne, bałkany zachodnie, sylwia ładzińska, dokumentacja medyczna pdf, mały książe mobi, georgette heyer, lwie serce krzyżówka, maria lewandowska…