Horyzont zła

Autor: Haylen Beck

Samotna matka ucieka ze swymi dziećmi z Nowego Jorku do Kalifornii od znęcającego się nad nią psychicznie męża. Kiedy na odludziu w Arizonie zatrzymuje ją budzący grozę szeryf. sytuacja wymyka się spod kontroli i kobieta zostaje aresztowana. a jej dzieci zabrane przez zastępczynię szeryfa. W areszcie Audra Kinney dowiaduje się. że w samochodzie jechała sama… FBI i policja stanowa oskarżają ją o zamordowanie dzieci. Ruszają poszukiwania ich ciał. a media w całym kraju przedstawiają zrozpaczoną matkę jako potwora.

Tymczasem wiadomość o zaginionych dzieciach trafia do mężczyzny. u którego wywołuje ona wspomnienia podobnych wydarzeń z jego życia. Danny Lee postanawia pomóc matce w jej walce o odzyskanie dzieci. którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo…

Haylen Beck to pseudonim uznanego pisarza. który ma na swoim koncie nominację do Edgara i nagrodę Los Angeles Times. Jego książki trafiały na listy bestsellerów „The New York Timesa“. „The Los Angeles Times“ czy „The Boston Globe“.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Tyrania

Autor: Krzysztof Bonk

Cykl Pendorum to epicka opowieść spod znaku miecza z domieszką magii. To historia o dorastaniu. mierzeniu się z przeciwnościami losu oraz własnym. trudnym przeznaczeniem. gdzie niekoniecznie jest się wybrańcem. a nosi znamiona przekleństwa. Poznajcie niemą niewolnicę – gladiatrix Anreę i jej historię pełną walki. namiętności oraz czysto ludzkich pragnień w zmilitaryzowanym świecie kontynentu Pendorum.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


ISBN

9788381192262: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/blizej-serca-maciej-trawnicki-124476u

Cena:


Gra poza prawem

Autor: Magdalena Zimniak

Pochłaniająca opowieść o trudnej miłości matki i córki. o ludzkich tęsknotach i ograniczeniach. I o tym. że każdy jest zdolny do zbrodni.

Dorota ma dwadzieścia lat. Nigdy nie opuściła domu. nie ma dostępu do telefonu ani internetu. Ola jest młodą bibliotekarką. wychowanką domu dziecka. Zmaga się z toksyczną przeszłością i kompleksami. Kiedy ich drogi się krzyżują. dochodzi do zbrodni. Czy bohaterki będą musiały zapłacić najwyższą cenę za wspólną grę. którą rozpoczynają?

Wydawnictwo: Prozami

Cena: 32.9


Życiowa rola

Autor: Maya Blake

Producent filmowy Gael Aguilar poszukuje aktorki do głównej roli w nowym filmie. Musi ona przekonująco zagrać kobietę. która potrafi dla miłości poświęcić wszystko. Żadna z uczestniczek castingu nie spełnia oczekiwań. Gdy przez przypadek Gael dostrzega podczas próby młodą studentkę szkoły filmowej Goldie Beckett. od razu czuje. że jest stworzona do tej roli. Z miejsca postanawia ją zaangażować. nie wie jednak. że Goldie ma jeszcze jeden talent – do wpadania w kłopoty…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Ile ważą emocje?

Autor: Małgorzata Kuberska-Kędzierska

Autorka prezentuje podstawową wiedzę o zaburzeniach psychosomatycznych. pisze. że u ich podłoża leżą: tłumienie uczuć. kumulowanie w ciele pamięci traumatycznych doświadczeń. dysocjacja świadomego umysłu od nieświadomości ujawnianej przez ciało. Przekonuje. iż wgląd w emocje i ich wyrażanie jest głównym warunkiem leczenia. Pokazuje konstruktywną funkcję choroby; uczy szacunku do mądrości ciała (nieświadomości) oraz możliwości odkrywania rozwiązania. Przypadki kliniczne obrazują proces zmiany i konieczność stosowania psychoterapii jako metody podstawowej w leczeniu (likwidującej przyczyny choroby). Jednocześnie autorka przybliża czytelnikowi techniki terapii i daje ich wyobrażenie. podkreśla. jak ważna jest pełna zaufania relacja z terapeutą; dowodzi. że terapia to proces wymagający wysiłku. energii. motywacji pacjenta do podjęcia ryzyka życia w nowy dla niego sposób (pokonania lęku przed zmianą).

Katarzyna Szymańska. dr n. hum.. certyfikowana psychoterapeutka i superwizor SNP PTP

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 34.9


ISBN

9788381191579: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/wiara-nadzieja-milosc-monika-jagodzinska-124482u

Cena:


ISBN

9788381191807: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/akt-oskarzenia-przeciwko-kompozytorowi–124477u

Cena:genialna przyjaciólka, japoński pisarz, zwariowałam, książka strażak sam, psychiatria bilikiewicz, doroszenko, dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 pdf, pieśń o wojnie i miłości, szlachcianka, dziedzictwo książka, technik usług kosmetycznych książka pdf, oczami mężczyzny chomikuj pdf, urszula zbrzeźniak, vip mp3, mobi banking, pedagogika waldorfska pdf, kopciuszek perrault pdf, kpa z komentarzem…