https://woblink.com/product-publication/download/135618/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/136245/epub

1:

:

Cena:


Lalkarz z Krakowa

Autor: R. M. Romero

Jest wojna.

Jest cierpienie.

Ale jest też magia

i jest nadzieja.

 

Kraków. Polska. rok 1939. Za sprawą magii w pewnym sklepie z zabawkami ożywa mała lalka o imieniu Karolina. Karolina zaprzyjaźnia się z Lalkarzem. właścicielem sklepu – miłym. złamanym przez życie człowiekiem.

Kiedy okupacja niemiecka zasnuwa cieniem miasto. Karolina i Lalkarz postanawiają za pomocą czarów uratować przed straszliwym niebezpieczeństwem swoich żydowskich przyjaciół. bez względu na ryzyko.

Ta ponadczasowa opowieść. w której baśń i elementy folkloru splatają się z historią. pokazuje. że nawet w najmroczniejszej sytuacji można odnaleźć nadzieję i przyjaźń.

Wydawnictwo: Galeria Książki

Cena: 36.9


ISBN

9788373777415: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/kwantowa-rzeczywistosc-naukowe-wyjasnienie-zjawisk-nadprzyrodzonych-danuta-adamska-rutkowska-136252u

Cena:


Równonoc

Autor: Anna Fryczkowska

Seria tajemniczych zaginięć nastoletnich chłopców. którzy zniknęli pod koniec lat 90. w Zachodniopomorskiem. Co łączy te dramaty? Czy chłopców ktoś porwał? Czy zamordował seryjny zabójca? Czy może to wszystko jest jednak dziełem przypadku?

Marcowe dzieci. Chłopcy. którzy nigdy nie staną się mężczyznami. Podobni do siebie jak bracia. Za każdym z nich stoi inna historia. Inny rodzic. To właśnie oczami rodzica. pełnymi cierpienia i niezrozumienia. dla tego. co się stało. obserwujemy świat po stracie. Słyszymy ten niemy krzyk i wiszące w zamkniętym pokoju syna pytanie – gdzie jesteś?

Ta poruszająca do głębi historia. utkana ze wspomnień i informacji na temat autentycznych wydarzeń. które miały miejsce w Łobzie. Rewalu i Starym Drawsku w marcu 1998 i 1999 roku.

Wydawnictwo: https://woblink.com/ebook/piersi-kristi-funk-135646u

Cena:harari homo deus, tylko jedno kłamstwo pdf, ku niebu pdf, katarzyna ze sieny dialog, morrison boyd chemia organiczna pdf, agnieszka korzeniowska-polak, dziady cz iii audiobook, śmierć komandora tom 2, terenowe organy administracji publicznej, epub książki, zdrajcy wyklętych, raport pileckiego pdf, jean pierre lasota, przerażające po angielsku, angielski słownictwo c2 pdf, polscy podróżnicy i odkrywcy, średniowiecze polska, oswoić lęk pdf, psychologia sportu książka, gra cieni książka…