Trucicielka królowej

Autor: Jeff Wheeler

Pierwszy tom nowej serii fantasy. która ma wszelkie szanse. by podbić serca polskich czytelników!Sześciotomowa seria Królewskie źródło Jeffa Wheelera to opowieść o fascynującym świecie pełnym magii. tajemnic. nadprzyrodzonych zdolności. lecz także niewolnym od okrutnych walk o władzę i zdrad. Nieprzeciętni bohaterowie i polityczne dramaty to mieszanka. która zachwyci zarówno dorosłych czytelników. jak i nastolatków.Króla Severna Argentine’a wyprzedza jego straszliwa reputacja: uzurpator. morderca prawowitych następców tronu. który bezwzględnie karze zdrajców. Próbując go obalić diuk Kiskaddon podejmuje ryzyko… i przegrywa. Teraz diuk musi za to zapłacić. oddając swego najmłodszego syna Owena. jako zakładnika króla. I jeśli znów okaże się nielojalny. chłopiec zapłaci za

27.9: https://woblink.com/ebook/torfowisko-bratumila-pettersson-jansson-susanne-126068u

Cena:


ISBN

9788324047154: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/corki-ksiezniczki-jean-sasson-127912u

Cena:


ISBN

9788328709805: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/dzien-w-ktorym-lwy-zaczna-jesc-salate-krystyna-szezynska-mackowiak-raphaelle-giordano-125239u

Cena:


Poszukiwana. poszukiwany. Poradnik dla singli

Autor: Henry Cloud

Poszukiwana. poszukiwany nie jest kolejną abstrakcyjną paplaniną na temat związków i pogoni za miłością. ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje. które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem „miłosnym”. „W umawianiu się na randki. podobnie jak w innych dziedzinach życia. nie chodzi po prostu o »trudny rynek«. Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego. czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia. tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś. z kim się umówisz na randkę. ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 30.99


Wędrówka w świat

Autor: Antoni Ferdynand Ossendowski

Opowieść o egzotycznych odległych krainach i morskich wyprawach

Wojtek. młody chłopak. po śmierci ojca rybaka. którego zabrało morze. opuszcza rodzinny dom. Nie mając żadnego fachu w ręku i środków do życia. zaciąga się na „Fennię”. stary statek handlowy. Podczas dalekomorskich wypraw zwiedza różne kontynenty. poznaje ich mieszkańców. nieznane kultury i obyczaje. Zdobywa nowe doświadczenia. które pomagają mu zrozumieć świat i samego siebie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 25


Zakochani na Karaibach

Autor: Anne Mather

Milioner z Nowego Jorku Raphael Oliveira osiedla się na niewielkiej karaibskiej wyspie. Wpada mu w oko córka pastora Lily Fielding. Lily jest pełna obaw. czy powinna się z nim spotykać. ponieważ ludzie mówią. że znalazł się na wyspie z powodu konfliktu z prawem. Jednak jej wydaje się troskliwy i dobry i chce go bliżej poznać. Nie spodziewa się. że przeszłość Raphaela wkroczy w ich życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99sto lat mp3, owidiusz przemiany pdf, peter singer wyzwolenie zwierząt, teresa wyka, fallout tactics poradnik, język francuski czasy, krystyna rokiczana korona królów, harry potter i wiezien azkabanu pdf, most do terabithii streszczenie, hobbit ebook, pamiętnik nicholas sparks pdf, jańczuk stomatologia zachowawcza pdf, kompania braci chwała bohaterom, sobol i panna, remigiusz mróz wyrok, sowa illuminati, regiony geograficzne świata, de courtenay, grzeszny doktor whitney g pdf…