Krew nie wysycha nigdy

Autor: Bohdan Urbankowski

Najnowsza książka Bohdana Urbankowskiego jest ważną lekcją historii. Tworzy ją zbiór opowieści. których początkiem było zawsze czyjeś wspomnienie. Autor opowiada między innymi o zbrodniach popełnionych przez Rosjan w śląskich Przyszowicach i w Miechowicach. o łagrze nad Pieczorą. o torturach w obozie „Zgoda”. o procesie Roberta Brasillacha. Jak sam pisze. „wierność prawdzie – jak to odkrył już Conrad – jest zarazem wiernością dobru. w ten sposób »pisarz wymierza sprawiedliwość widzialnemu światu«”.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40


Zdrowie publiczne. Rozdział 16

Autor: Anna Jabłońska Chmielewska

ROZDZIAŁ 16 Z PUBLIKACJI PT. ‚ZDROWIE PUBLICZNE’ REDAKCJA NAUKOWA TERESA BERNADETTA KULIK. ANNA PACIAN. Zdrowie Publiczne jest dziedziną interdyscyplinarną skupiającą zagadnienia zarówno z zakresu medycyny. ekonomii. prawa. zarządzania. jak i socjologii oraz psychologii.

W podręczniku omówiono zagadnienia z różnych obszarów zdrowia publicznego. Koncentrują się one wokół:

· koncepcji zdrowia w medycynie.

· polityki zdrowotnej.

· współczesnych zagrożeń zdrowia jednostki i rodziny.

· profilaktyki zdrowotnej w Polsce i w krajach europejskich.

· profilaktyki chorób społecznych i cywilizacyjnych.

· zagrożeń zdrowia psychicznego.

8.85: https://woblink.com/ebook/mikrobiologia-w-kosmetologii-rozdzial-12-13-eugenia-gospodarek-agnieszka-mikucka-29416u

Cena: Agnieszka Mikucka


ISBN

9788364476839: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/dysydenci-aleksander-podrabinek-jerzy-szokalski-28578u

Cena:


9788379007042

Wydawnictwo: Psychoskok

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/ptaki-cudaki-i-inne-zwierzaki-adam-cichy-28933u: https://woblink.com/product-publication/download/28933/epub

Cena:


Czas przeszły niedoskonały

Autor: Julian Fellowes

Damian Baxter jest bogaty. Bardzo bogaty. Oraz umiera. Żyje samotnie w wielkim domu w Surrey. gdzie opiekują się nim szofer. lokaj. kucharka i pokojówka. Oprócz stanu zdrowia. dręczy go sprawa. która w miarę upływu tygodni staje się coraz bardziej paląca: kto ma zostać dziedzicem jego fortuny?

Damian chce wiedzieć. czy ma potomka. W czasach. gdy tuż przed czterdziestką się ożenił. był bezpłodny (skutek zachorowania na świnkę w dojrzałym wieku). ale co z przygodami sprzed choroby? Czy spłodził dziecko?

Niespodziewany list od dawnej dziewczyny wskazuje na to. że Damian za młodu mógł zostać ojcem. Niestety. przesyłka jest anonimowa. Odkrycie prawdy nie będzie proste – a jedynym człowiekiem. który wie. gdzie jej szukać. jest zaprzysięgły wróg Damiana… O ile jednak przyjemnie

59: https://woblink.com/ebook/budownictwo-zrownowazone-agnieszka-kaliszuk-wietecka-28360u

Cena:dr paweł zyzak, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf download, baldur’s gate 2 neera zadanie, oczy uroczne, hanna januszewska kopciuszek pdf, opowieść podręcznej ksiazka, obraz rodziny w tangu, inventor fusion, ustawa o samorządzie gminnym komentarz pdf, legendy skandynawskie, wzorcowy plan kont 2019, jak być dobrym dla siebie, eurosilam, otoczeni przez idiotów audiobook, adam mickiewicz dziady cz 3…