Po bezdrożach Alaski

Autor: Sebastian Bielak

W dalekim zakątku świata

Po bezdrożach Alaski to fascynująca relacja z podróży po Alasce – pełnej przygód. dzikiej przyrody oraz interesujących ludzi. Razem z autorem weźmiemy udział w raftingu na rzece Kenai. przepłyniemy łodzią lub kajakiem prawie 900 kilometrów wzdłuż biegu Jukonu – największej rzeki Alaski. będziemy obserwować z bliska niedźwiedzie grizzly. ursony i bieliki amerykańskie. łowić ryby w rzekach. w których aż roi się od wielkich szczupaków i wędrujących na tarło łososi. Powędrujemy leśnymi duktami pełnymi świeżych tropów baribali. przeżyjemy nawet rzeczne tsunami i pożar tajgi.

Oprócz wielu sympatycznych Amerykanów oraz północnoamerykańskich Indian spotkamy też potomków Polaków. którzy dawno temu przybyli na ten skrawek świata szukać szansy na lepsze życie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37


ISBN

9788324056194: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/fashionistki-zrzucaja-czadory-aleksandra-chrobak-136790u

Cena:


ISBN

9788365778772: Wydawnictwo

Format

33.75: https://woblink.com/ebook/spowiadania-i-wypowiesci-artur-daniel-liskowacki-135838u

Cena:pan tadeusz tematyka, felix net i nika oraz trzecia kuzynka, co to artykuły henrykowskie, szyfrowanki, cross sylvia day, hideaway penelope douglas pdf, nie mój dług pdf, współczynnik jakości promieniowania, narcyza żmichowska poganka, naga prawda pdf, ryk kamiennego lwa, konflikt miedzynarodowy, leszek bednarski, matura ustna z jezyka polskiego, brejdygant rysa, hrabia monte christo ksiazka, moralność pani dulskiej online, krzysztof dybciak…