Formy muzyczne

Autor: Marek Podhajski

Nowe. uzupełnione i rozszerzone wydanie książki Formy muzyczne autorstwa prof. Marka Podhajskiego – cenionego i poszukiwanego podręcznika dla wszystkich. których interesują studia z teorii muzyki. Publikacja przygotowuje studentów do świadomej percepcji dzieła muzycznego oraz jego samodzielnej analizy. Pozwala zdobyć wiedzę na temat kształtu formalnego utworów charakterystycznych dla poszczególnych epok i stylów muzycznych. elementów dzieła muzycznego i jego oddziaływania na wyraz artystyczny utworu. Poszerza wiedzę na temat zapisu nutowego. muzycznej terminologii oraz repertuaru różnych stylów muzycznych na przestrzeni wieków.

W poszczególnych wykładach autor objaśnia pojęcia formy dzieła sztuki i dzieła muzycznego. pojęcie analizy dzieła muzyc

:

Cena:


S.U.M.O. (Shut up. Move on) Zamknij się i idź dalej!

Autor: Paul McGee

MOTYWACJA

SUMO to skrót od „Shut Up. Move On” – zamknij się i idź dalej. Wszyscy pragniemy sukcesu i radości – niestety nie zawsze je osiągamy nich. Czy przyszło ci kiedyś do głowy. że może ci w tym przeszkadzać twoje własne nastawienie?

SUMO pokazuje. że to. jak myślisz. ma istotny wpływ na to. jak toczy się twoje życie. Pokazuje. że biorąc odpowiedzialność za swoje życie. możesz wykorzystać swój potencjał. chwytać okazje. cieszyć się związkami. odnosić sukcesy w pracy i z pozytywnym nastawieniem reagować na przeciwności.

SUMO zachęca. byś szczerze patrzył na swoje życie i pamiętał. że nigdy nie jest za późno na zmiany. Wszyscy możemy zrzucić koszulki ofiary. wypracować owocne myślenie i przestać

:

Cena:przyroda klasa 4 pdf, prof. andrzej friszke, toksykologia pdf, narratologia paweł tkaczyk, el negro, retoryka ćwiczenia, pytania o drogę po angielsku, cbrn skrót, więź daje siłę, heteropolikwasy, doświadczenia fizyczne optyka, byłam dziewczyną mafii pdf, niegrzeczny szef tom 2, chirurgia davidson, andrzej krzywy wzrost, ed mcdonald, makroekonomia mankiw, paweł borszowski, historia kina tom 4, poeci polscy xxi wieku, tajemnica szczęścia mp3, krzysztof duszczyk, emmanuelle: królowa galaktyki, karolcia krzyżówka, 5 lat kacetu pdf…