Jürgen Klopp

Autor: Honigstein Raphael

Listopad. 2013 rok. Podczas konferencji prasowej przed meczem Ligi Mistrzów z Arsenalem jeden z dziennikarzy zapytał Kloppa. jaka jest różnica między Borussią a prowadzonym przez Arsene’a Wengera Arsenalem. Trener odpowiedział: „Jego zespół lubi być w posiadaniu piłki. ciągle ją rozgrywać. Przypomina orkiestrę symfoniczną. Ja natomiast wolę heavy metal. gdy jest głośniej. a wszystkiego więcej!”.

Taki właśnie jest Jürgen Klopp – charyzmatyczny wojownik. wulkan energii przy linii bocznej. żywioł oddany swojej pasji. czyli piłce nożnej. Prowadzone przez niego drużyny zawsze dostarczają kibicom piłkarskim emocji i wzruszeń.

To jemu zawdzięczamy rozkwit kariery Roberta Lewandowskiego i stworzenie polskiego trio w Borussi. To on odpowiada za charakterystyczny styl określan

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 24.9


https://woblink.com/product-publication/download/138286/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788365595966: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/rozswietlona-jama-dziennik-sanatoryjny-joanna-kornas-warwas-max-blecher-138145u

Cena:


Format

EPUB.MOBI.PDF: 138615

https://woblink.com/ebook/oddac-zycie-dominikanin-biskup-i-meczennik-o-darze-eucharystii-pierre-claverie-138615u

:

Cena:


ISBN

9788363879945: Wydawnictwo

Format

1:

Cena:infp typ osobowości, spellforce solucja, wywieranie wpływu na ludzi cialdini, arduino pdf, masa książka pdf, coaching czyli restauracja osobowości, chata nad jeziorem, jak uspokoić swoje myśli, beata anna dąbrowska, psychologia i życie zimbardo, cisz, megaloblasty, publio.pl, szpieg po angielsku, znaki wolności, cyberprzemoc w szkole, ebooki…