Chłopak. który wiedział o mnie wszystko

Autor: Kirsty Moseley

O Boże. chyba zwymiotuję! Nie wierzę. że muszę iść do tej głupiej nowej szkoły. i to od razu po beznadziejnie nudnych wakacjach.

Wtem za plecami usłyszałam najcudowniejszy głos na świecie. To przecież Clay Preston. mój najlepszy przyjaciel. któremu zwierzałam się z każdej tajemnicy. i który znał mnie na wylot. Wtuliłam twarz w jego szyję. Ależ za nim tęskniłam!

Od razu poczułam. że odzyskałam utraconą cząstkę siebie. Ale zaraz. jest jakoś inaczej. Dlaczego wszyscy się na nas gapią i szepczą? I dlaczego oboje jesteśmy tacy zmieszani? Przecież łączy nas tylko przyjaźń. prawda?

Kirsty Moseley odniosła ogromny sukces. publikując powieści w Internecie. W ciągu kilku lat sprzedały się w oszałamiającej liczbie 720 000 egzemplarzy. a sama autorka

:

Cena:


Mój szef jest idiotą

Autor: Thomas Erikson

Czy wiecie. że ludzie najczęściej zwalniają się z powodu szefa. a nie z powodu pracy?

Zastanawiasz się czasami. dlaczego szef zachowuje się tak a nie inaczej? Rozmyślasz. jak powinieneś ułożyć sobie z nim relacje. by praca przestała być horrorem? A może sam jesteś szefem i codziennie zmagasz się z pracownikami. którzy ewidentnie się obijają? Jeśli tak. to ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Powiedzmy sobie szczerze: świat jest pełen złych szefów. Na każdym szczeblu. w każdej firmie znajdziemy szefów. którzy przysparzają problemów sobie. współpracownikom. są niekompetentni i zwyczajnie wredni. Mamy szefów. którzy unikają odpowiedzialności. i takich. przez których przemawia czyste zło. Część z nich jest tak nieudolna. że firma w zasadzie dałaby sobie lepiej radę bez nic

69: https://woblink.com/ebook/edukacja-zdrowotna-z-elementami-teorii-wychowania-wieslawa-ciechaniewicz-pawel-chrusciel-135663u

Cena: Paweł Chruściel


ISBN

9788301201111: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-milenialsami-chip-espinoza-mick-ukleja-135565u

Cena: Mick Ukleja


Słowiańskie siedlisko. Dar Rzepki

Autor: Rzepiela Monika

Związek Dziewanny i Dobromira zakończył się tragicznie. Ukąszona przez jadowitą żmiję młoda żona i matka przed śmiercią łączy dłonie Rzepki i swego męża. wyrażając pragnienie. by się pobrali i zostali rodzicami małego Radosława. W niedługim czasie Rzepka rodzi bliźnięta – Milenę i Ludomira – które wychowują się razem z synem Dziewanny. 

Mijają lata i dzieci dorastają. Każde poznaje miłość i musi wybrać własną drogę. na której szczęście przeplata się z bólem. radość ze smutkiem. a nadzieja z rozpaczą. Taki już jest człowieczy los. że raz dobro. raz zło rozdaje. a bohaterom nie pozostaje nic innego. jak się podporządkować.

Napisana z epickim rozmachem powieść ukazuje świt nowych idei będących konsekwencją przyjęcia chrztu przez Mieszka I. Św

29.9: https://woblink.com/ebook/na-koniec-swiata-ewa-maja-mackowiak-137726u

Cena:


Turysta senior na rynku usług hotelarskich

Autor: Tokarz-Kocik Anna

„Niniejsza monografia dotyczy bardzo ważnego i aktualnego problemu wynikającego ze starzenia się społeczeństwa w krajach emitujących ruch turystyczny. w tym w Polsce. i związanych z tym problemów dostosowania usług do potrzeb turystów seniorów. Autorki prezentują najnowsze zagadnienia związane z tendencjami i rozwojem rynku usług hotelarskich. odnoszą się do nowych trendów. zmian pokoleniowych. nowych potrzeb turystów seniorów. a także ich podziału na różne segmenty.

(…) Poruszana w monografii tematyka może być interesująca dla różnych kręgów odbiorców reprezentujących zarówno stronę praktyczną rynku usług hotelarskich. jak też osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną na ten temat”.

Z recenzji prof. nadzw. UEP dr hab. Agnieszki Niezgody

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9ebook kup, wodecki tak mi wyszlo, joanna bator ciemno prawie noc pdf, federico moccia książki, audiobook kolejne 365 dni, schwedenkräuter, audiobook wesele, atlas pająków pdf, foucault michel, frel, od bakterii do bacha, badania przedmiotowe, czas krwawego księżyca, zwyczajne pakistańskie życie, zranione uczucia figaro pdf, wolność to niewola, arkadiusz gołaś przerwana podróż, onkologia podręcznik dla studentów i lekarzy, artykuły naukowe online za darmo, prawo urzędnicze…