Menedżer skuteczny

Autor: Peter F. Drucker

EFEKTYWNOŚCI MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ

Nie chodzi o to. aby robić wszystkie rzeczy we właściwy sposób.

Chodzi przede wszystkim o to. aby robić właściwe rzeczy.

Peter F. Drucker

Rozwój własny skutecznego menedżera ma kardynalne znaczenie dla rozwoju organizacji. czy będzie nią biznes. agenda rządowa. laboratorium badawcze. szpital czy jednostka wojskowa. Tędy wiedzie droga do osiągnięć organizacji. Menedżerowie. pracując nad swoją efektywnością. podnoszą poziom osiągnięć całej organizacji. Zwiększają bowiem aspiracje − zarówno swoje własne. jak i innych. W rezultacie organizacja staje się zdolna nie tylko do lepszego funkcjonowania. ale i do robienia wielu różnych rzeczy. których nie robiła. a także do sięgania po nowe cele.

:

Cena:


ISBN

9788380171497: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/tworczosc-cypriana-norwida-a-teorie-ewolucjonizmu-drugiej-polowy-xix-wieku-krzysztof-cieslik-133405u

Cena:


Miłość na Manhattanie

Autor: Jennifer Hayward

Włoski biznesmen Lorenzo Ricci dowiaduje się. że jego rozwód z Angeliną został dwa lata temu nieprawidłowo przeprowadzony. Lorenzo postanawia poinformować o tym żonę. która właśnie wydaje głośne na cały Manhattan przyjęcie zaręczynowe. Angelina żąda. by Lorenzo jak najszybciej naprawił błąd. bo za trzy tygodnie zamierza wyjść za mąż. jednak jemu przychodzi do głowy inna myśl. Może to nie przypadek. że się nie rozwiedli?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99dynastii miziołków, film o monte cassino, pielęgniarstwo operacyjne pdf, maszke metody i techniki badań pedagogicznych pdf, erik von daniken, kłopoty z dziewczynami, moje lata w top gear, ks tomasz jegierski, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa pdf, środek przymusu bezpośredniego, zarządzanie płynnością finansową w przedsiębiorstwie pdf, dzieci z bullerbyn bohaterowie drugoplanowi, dziewczynka czy chłopiec…