Magia uczuć

Autor: Palmer Diana

Niki jest zafascynowana sąsiadem. który jak ognia unika życia towarzyskiego i wydaje się skupiony wyłącznie na pracy. To najprzystojniejszy. a zarazem najbardziej uparty mężczyzna. jakiego spotkała. Niestety Blair traktuje ją z dystansem. czasami wręcz niegrzecznie. Irytuje go jej zainteresowanie. daje do zrozumienia. że już raz się sparzył i nie chce ponownie leczyć złamanego serca. Nie docenia Niki. która szybko odkrywa. jak go przekonać. że uczucia są równie ważne. jak zdrowy rozsądek.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 24.99


Szatan i Judasz: Winnetou w Afryce. Tom 5

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Winnetou w Afryce. Tom 5

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Asystentka doskonała

Autor: Chantelle Shaw

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona. że jej szef. producent luksusowych jachtów. Alekos Gionakis. ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować. lecz obok ponętnej kobiety. świadomej swojej urody. nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go. z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej. i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł. co zrobić. by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788366133013: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/masoneria-religia-lucyferyczna–129803u

Cena:podstawy elektrodynamiki, wojna chocimska potocki, serce z szuflady, pobierz:pdfepubmobiwięcej, jakoś to będzie. szczęście po polsku, crash course anestezjologia pdf, chwila czasu, osiedle rzniw pdf, biofizyka wybrane zagadnienia wraz z ćwiczeniami pdf, włodzimierz oniszczenko, wysłannik, joanna mizielińska, wysyłanie książek na kindle, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, techniki dramowe, piotr modzelewski psycholog…