Życie to bańka mydlana. Sto sposobów patrzenia na życie

:

Życie to bańka mydlana

Zgodnie z obietnicą. przez 100 dni od zakończenia obozu medytacyjnego Osho codziennie wysyłał list do Jogi Sohan. by mogła któregoś dnia opublikować ten niezwykły zbiór przemyśleń.

Życie to bańka mydlana to fascynujący zapis ścieżek. którymi podążał umysł Osho przez kolejne dni. Listy te stanowią esencję nauk Mistrza. są duchową mapą dla wszystkich. którzy szukają w życiu czegoś więcej oraz są gotowi. by poznać wiele wymiarów istnienia. Te krótkie. pełne znaczeń i mądrości teksty spisane ręką samego Osho poruszają do głębi. niczym najpiękniejsze przypowieści o miłości do życia.

OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi. jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu. lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


https://woblink.com/ebook/modlitwy-wiecznego-poniedzialku-michal-ziolo-128799u

https://woblink.com/product-publication/download/128799/epub: 1

:

Cena:


Siła serca

Autor: Jerzy Bandrowski

Książka opowiada historię życia majora Zaruty. wspaniałego i bardzo zdolnego pilota. z którym nikt nie mógł się równać w jego naturalnym środowisku – w przestworzach.

‚Nigdy nie powinniśmy zastrzegać się przeciwko cudom. my. którzy wiemy. że nawet pod chmurami są aniołowie. mający nas w swojej opiece. Skrzydła daje nam motor. a moi bracia drodzy. czyż motor nie jest naśladownictwem serca ludzkiego? A jakiemż niewyczerpanem źródłem cudów jest serce ludzkie! Pamiętajcie dobrze. iż najlepsze motory najdoskonalszych aparatów zawodzą. kiedy zawiedzie serce. Zaś ono to ma do siebie. że iskrami. które wyrzuca z siebie. ożywia serca słabsze i mnoży siłę ich… A tak tworzy się łańcuch motorów niezwyciężonych i potęgą swoją zwalczających wszystko. jak na przykład wy. którzy zwyciężyliści

:

Cena:


Jak mogłaś

Autor: Heidi Perks

Byłaś za nią odpowiedzialna. a teraz zaginęła…

Charlotte. przyjaciółka Harriet. opiekuje się jej córką. Dziecko znika. Kobieta może przysiąc. że spuściła małą z oka ledwie na chwilę. że dziewczynka cały czas bawiła się z innymi dziećmi. Przecież dbała o nią jak o własne dziecko! Zrozpaczona Harriet winą za nieszczęście obarcza Charlotte. Jak mogłaby jej wybaczyć?

Dwa tygodnie później obie kobiety zmuszone są spotykać się na komisariacie. Będą przesłuchiwane w sprawie pewnego morderstwa. Sytuacja zaczyna się komplikować. bo na jaw wychodzą liczne sekrety. Harriet i Charlotte muszą zdecydować. czy wzajemnie sobie pomóc. Tak przecież robią najlepsze przyjaciółki. prawda?

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 28.99


ISBN

9788381191999: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/fatalny-turnus–128956u

Cena:jak szybko nauczyć się angielskiego, lost po polsku, raw rebirth belle aurora pdf, etyka a prawo, polskie czołgi z 2 wojny światowej, lucy imię, remigiusz mróz zaginięcie pdf za darmo, wojciech chmielarz farma lalek, wilibald winkler, audiobook chłopi, polska 1795, a plague tale innocence poradnik, gry monkey, cesarscy czy gromowładni skyrim, wskrzesic, typy samobójstw, roślinność w polsce, olga tokarczuk bieguni audiobook chomikuj, yuval noah harari 21 lekcji…