Inteligencja serca. Jak otworzyć serce i doświadczyć miłości

Autor: Dagmara Gmitrzak

Pierwsza w Polsce książka o inteligencji serca przeniesie Cię w świat najnowszych naukowych odkryć. Autorka – trenerka rozwoju osobistego. socjolog. terapeutka Reiki i dziennikarka – udowadnia. że pole elektromagnetyczne serca oraz jego rytm. wpływają na zdrowie fizyczne i samopoczucie psychiczne. Zgłębia sekrety relacji uczuciowych. wyjaśnia jakie są etapy każdego związku oraz przyczyny lęku przed miłością. Prezentuje szereg porad. które pomogą uzdrowić złamane serce po rozstaniu i otworzyć się na nową relacją. Zawarte w książce ćwiczenia nauczą Cię jak rozwijać tę inteligencję i doświadczać w życiu miłości. Kieruj się inteligencją serca!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 24.2


:

:

Cena:


Wszystkie barwy roku

Autor: Anna Klejzerowicz

Dzień Babci. Dzień Przytulania. Wielkanoc. zagubiona w czasie i przestrzeni tajemnicza Wigilia… To tylko niektóre z tematów. które wzięły na swój warsztat polskie pisarki.

Historie refleksyjne. pełne radości i smutku. współczesne. ale również te zaklęte w przeszłości. Żartobliwe. poważne. lekkie. ale zawsze niosące nadzieję. pokazujące. że wszystko jest w naszych rękach.

Dwanaście opowiadań. dwanaście historii. które bawią. wzruszają. zmuszają do refleksji. Mieszanka stylów sprawia. że każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. Z przyjemnością odbyłam podróż do świata postaci wykreowanych przez trzynaście świetnych pisarek. Serdecznie polecam!

Joanna Wolf. blog NIEnaczytana

Pasjonujące opowieści na każdą porę roku. Uniwersalne. dające nadzieję na lepsze jutro. Opowiadania absolutnie bezkonkurencyjne w swojej wymowie. Polskie pisarki w szczytowej formie!

Wioleta Sadowska

Autorki opowiadań: Hanna Greń. Edyta Świętek. Anna Klejzerowicz. Hanna Urbankowska. Iwona Walczak. Iwona Czarkowska. Karolina Kubilus. Iwona Żytkowiak. Monika Orłowska. Joanna Sykat. Joanna Kruszewska. Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Homo nie całkiem sapiens

Autor: Marcin Rotkiewicz

Ludzie od tysięcy lat spoglądali w niebo. starając się przeniknąć tajemnice gwiazd. Tymczasem psychologia istnieje od zaledwie stu dwudziestu lat. tak jakby to. co tuż obok. pod ręką. w naszym bliskim otoczeniu. nie było aż tak interesujące. A przecież świat – zarówno ten wokół nas. jak i ten w naszych umysłach – staje się coraz bardziej skomplikowany i wciąż stawia przed nami nowe wyzwania. Do tego. by choć trochę go zrozumieć. nie wystarczy nam zdrowy rozsądek ani nasze jednostkowe doświadczenie. Potrzebna jest także dobrze udokumentowana wiedza. między innymi ta płynąca z badań psychologów.

O tym. co psychologia ma dziś do powiedzenia na temat władzy. polityki i moralności. kobiet i mężczyzn. dobrych i złych ludzi. naszych zachowań. decyzji i wyborów (nie tylko politycznych). oraz o wielu innych sprawach z profesorem Bogdanem Wojciszke rozmawia Marcin Rotkiewicz.

Każdy w tej książce znajdzie pytanie. które sam chciałby zadać. a co ważniejsze – uzyska na nie mądrą odpowiedź.

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 34.9


Amerykański sen

Autor: Bella Frances

 

Stacey Jackson pracuje w kasynie. bo musi spłacić długi matki. Nie lubi tego miejsca. ponieważ często jest źle traktowana. Po kolejnym upokorzeniu postanawia natychmiast odejść. Wybiega wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. W kierowcy rozpoznaje Marca Borsatto. chłopaka z bogatej rodziny. w którym kiedyś była zakochana. Marco zabiera Stacey do domu. by się nią zaopiekować po wypadku…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Jak pokonałam raka

Autor: Godlewska Monika

Monika Godlewska kilka lat temu usłyszała diagnozę: rak. Od tamtej pory. poddając się kuracji onkologicznej. poszukiwała jednocześnie różnorodnych metod terapeutycznych. Ostatecznie pozwoliły jej one zatriumfować nad nowotworem. dzięki czemu dziś może cieszyć się doskonałym zdrowiem duszy i ciała. Co więcej. dzięki chorobie odkryła prawdziwą wartość życia.

Od ustawień Berta Hellingera po masaż Shiatsu. Od prozdrowotnych głodówek po dietę makrobiotyczną. Od filozofii Wschodu po muzykoterapię. Od jogi po ćwiczenia zatrzymujące w organizmie energię. Od ciała po umysł. Oto zbiór leczniczych technik. które mogą uzdrowić zarówno Twoją sferę mentalną. jak i fizyczną. Rak objawia się w Twoim ciele. lecz jego podłoże najczęściej tkwi głęboko w umyśle.

Sprawd

https://woblink.com/ebook/jak-stworzyc-umysl-sekrety-ludzkich-mysli-ujawnione-kurzweil-ray-136483u: https://woblink.com/product-publication/download/136483/epub

Cena:


ISBN

9788373777019: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/choroba-pierwszym-krokiem-do-pelni-zdrowia-godlewska-monika-136254u

Cena:krechowiecki anatomia pdf, mróz kontratyp, huysmans katedra, roztopy, tadeusz czeżowski, stephenie meyer intruz, postacie dzieci, strategia blekitnego oceanu, pracownicy samorządowi ustawa, królowa mroku i powietrza cassandra clare, osiem masażystek chomikuj, cities skylines poradnik pdf, ktoś tu kłamie, metodologia badań pedagogicznych, chloe sarah brianne pdf pl, 365 dni pdf download…