TERMINY W SPRAWACH PRACOWNICZYCH po zmianach przepisów od 1 stycznia 2017 r.

Autor: dr Aneta Olędzka

Publikacja omawia. jak liczyć terminy kadrowe od 1 stycznia 2017 r. po zmianach wprowadzonych w przepisach Kodeksu pracy i Kodeksu cywilnego. W wyniku tych zmian obowiązują nowe terminy dotyczące wydawania świadectw pracy oraz odwołania do sądu pracy od rozwiązania umowy o pracę. Ponadto. zgodnie ze zmienionymi przepisami. jeżeli koniec terminu przypada na sobotę. to ulega on przesunięciu na najbliższy dzień powszedni. W publikacji zostały umówione i przedstawione na praktycznych przykładach terminy dotyczące m.in.:

– liczenia wypowiedzenia umów o pracę.

– czasu trwania umów terminowych.

– wydawania świadectw pracy.

– odwołania do sądu pracy od zwolnienia z pracy.

– zarejestrowania i wyrejestrowania w ZUS.

9.9: https://woblink.com/ebook/piekna-pani-z-fatimy-ks-leszek-smolinski-30028u

Cena:


ISBN

9788381161497: Wydawnictwo

Format

72: https://woblink.com/ebook/wszechswiat-w-skorupce-orzecha-stephen-hawking-piotr-amsterdamski-30905u

Cena:


Czao-Ra

Autor: Ferdynand Antoni Ossendowski

Czao-Ra” – to opowiadanie autorstwa Ferdynanda Ossendowskiego napisana w 1931 roku.

Książka opowiada o przygodach odważnego psa myśliwskiego – tytułowego Czao-Ra. który wraz ze swoim panem Mariuszem wędruje przez tajgę. Jest ona bardzo piękna. lecz też niebezpieczna.

Maszerują przez lasy. szukając dzikich zwierząt takich jak: łosi. zajęcy. kun. czy lisów. których futra można byłoby sprzedać kupcom.

Przemierzając zakątki lasu. nagle napotkali niedźwiedzia. który ich zaatakował. Mariusz musiał stoczyć walkę o własne życie i jego psa. Jednak podczas walki niedźwiedź łamie mu nogę.

W tym momencie myśliwy może liczyć tylko na swojego psa.

Czy Czao-Ra pomoże swojemu panu wrócić bezpiecz

37: https://woblink.com/ebook/klatwa-przeznaczenia-sylwia-dubielecka-monika-magoska-suchar-30078u

Cena: Monika Magoska-Suchardemille, psychologia pdf, mezczyzna od a do z, prawo konstytucyjne w pigułce, karolcia maria kruger, gdy opadnie mgła iluzji, literowka, tęsknota motyw, księgarnia ebook za darmo, formy pracy operacyjnej, badanie podmiotowe i przedmiotowe, insulinoopornosc w polskiej kuchni, odysey one, curzona, legendy góralskie, grossman życie i los…