Prace plastyczne na cały rok szkolny

Autor: Katarzyna Michalec

Książka zawiera zbiór prac plastycznych wykonanych z prostych i łatwo dostępnych materiałów. Dzięki temu z powodzeniem można je wykonywać na zajęciach w szkole czy przedszkolu. Aby ułatwić pracę nauczycielom. zabawy zostały podzielone według miesięcy oraz okazji z nimi związanych.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Krzyżowiec Wilfred

Autor: A. Fowler Lutz

Książka ta to zbiór legend i uroczych historii o zdumiewających dokonaniach Dzieciątka Jezus. Wiele z nich odkrywa przed dziećmi mnóstwo sposobów w jakie pomaga im. gdy są nieszczęśliwe czy dotknięte chorobą. Każda ukazuje prostotę dobra oraz wiarę zwykłych ludzi. których nie zaskakują cuda. W tych opowieściach nawet tych cudów oczekują!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 14.9siły natury, chrapiący ptak, 365 dni lipińska pdf, chłopak ktory zakrada sie do mnie przez okno pdf, współczesne teorie i nurty wychowania pdf, 21 lekcji na xxi wiek ebook, chemia fizyczna pdf, joanna la venda, prometeizm przykłady, silniki pojazdów samochodowych pdf, legend of grimrock 3, anoreksja artykuły naukowe, lawrence durrell żony, arthur schopenhauer książki, jan kulczyk biografia niezwykła, jak zapisać cv w pdf, dieta sirtfood pdf, podstawy ekonometrii…