Arena

Autor: Krzysztof Bonk

Cykl Pendorum to epicka opowieść spod znaku miecza z domieszką magii. To historia o dorastaniu. mierzeniu się z przeciwnościami losu oraz własnym. trudnym przeznaczeniem. gdzie niekoniecznie jest się wybrańcem. a nosi znamiona przekleństwa. Poznajcie niemą niewolnicę – gladiatrix Anreę i jej historię pełną walki. namiętności oraz czysto ludzkich pragnień w zmilitaryzowanym świecie kontynentu Pendorum.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


Preludium. Skalani grzechem

Autor: Konrad Morowski

Świat przepełniony korupcją. mordami i naiwnymi marzeniami. Miejsce w którym nikt nie jest bez winy. Życie. którego wartość odmierza jedynie potęga oraz zasobność sakwy.

Książka opowiada o losach bohaterów zamieszkujących miasto Dellan znajdujące się na terenach upadłego królestwa. Historia opowiedziana jest z punktu widzenia kilku powiązanych lub niepowiązanych ze sobą bohaterów. ..Preludium. Skalani grzechem” jest dowodem na to. że kreatywność to warunek niezbędny do stworzenia dobrego fantasy. Konrad Morowski. z rozmachem nakreślił wizję innej rzeczywistości. Główny bohater historii to Nevo – młody mężczyzna. uczeń mistrza Inkwizycji. Belhara. Poznajemy go już na samym początku i odtąd będziemy z nim przeżywać niecodzienne przygody. Ksią

34.8: https://woblink.com/ebook/smak-ciebie-kristen-proby-julia-wolin-gabriela-iwasyk-126911u

Cena:


ISBN

9788365947994: Wydawnictwo

Format

296: https://woblink.com/ebook/kpa-komentarz-kodeks-postepowania-administracyjnego-maciej-j-nowak-zbigniew-olech-zuzanna-tokarzewska-zarna-agata-zimnicka-124506u

Cena:


ISBN

9788380838697: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/bylem-bogiem-pawel-widomski-126491u

Cena:


Uczenie się pracowników a kontekst mono- i wielokulturowy organizacji

Autor: Małgorzata Rozkwitalska

Książka dr hab. Małgorzaty Rozkwitalskiej pt. Uczenie się pracowników a kontekst mono –

i wielokulturowy organizacji. Perspektywa pozytywna w zarządzaniu to ambitna monografia naukowa. mająca na celu zarówno naświetlenie problematyki uczenia organizacyjnego (zwłaszcza nieformalnego). jak i kulturowego aspektu procesów przekazywania wiedzy. (…) Monografia jest ciekawa i nietuzinkowa. (…) Jest to pozycja wartościowa naukowo. solidnie opracowana i wypełniająca istotną lukę w polskiej literaturze na temat zarządzania.

prof. dr hab. Dariusz Jemielniak

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 49


Rusz głową! Gimnastyka mózgu dla dzieci

Autor: Anne Lene Johnsen

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym. że mózg ludzki rozwija się najbardziej intensywnie

w pierwszych latach życia? Dzieci uwielbiają się uczyć i rozwijać swój umysł! W chwili narodzin są kłębkiem możliwości wypełnionym jeszcze nieznanymi umiejętnościami. A rodzic jest pierwszym nauczycielem swojego dziecka. Zadaniem dorosłego jest dostrzeżenie i rozpoznanie tego potencjału u dzieci oraz zrobienie wszystkiego. by mogły one rozwinąć swoje możliwości. Nie zawsze łatwo jest zdobyć wiedzę o tym. co pomoże naszemu dziecku w rozwoju. Ale pomoc w uczeniu się. inspirowanie do rozwijania umiejętności myślenia jest z pewnością ważną cegiełką.

W aktywnym dokonywaniu wyborów. które sprawią. że rozwiniemy

112: https://woblink.com/ebook/lowiectwo-dawniej-i-dzis-wybrane-zagadnienia-stanislaw-korzeniowski-124564u

Cena:


Łańcuch krwi. Część II. Dziedzictwo towarzysza Kozakowa

Autor: Mirosław Prandota

Kontynuacja części I „Poszukiwany major Błysk” z cyklu ‚Łańcuch krwi”.

Niemcy uciekli już z Zieleńca. Partyzanci Armii Krajowej robią porządek w mieście. zabezpieczają wszystko przed rabunkiem. czując się tutaj gospodarzami. Do miasta wchodzi wojsko rosyjskie oraz jego polityczna przybudówka-NKWD razem z… Inowolakiem. byłym dowódcą AL. który stanie się zastępcą kierownika Urzędu Bezpieczeństwa Powiatowego. Kierownikiem zostaje jednak były komisarz Kozakow. który jest dość przychylny mieszkańcom. Natomiast komendantem milicji będzie wywiadowca AL. Kacprzak. Kozakow ogłasza. że wszyscy partyzanci mają obowiązek ujawnić się. a później zostaną wypuszczeni do domu. Partyzanci mają dość wojny. więc przychodzą.

:

Cena:marzena dębska dzieci, immunitet państwa, rzeka miłosza, etyczna manipulacja, wojna polsko ruska pod flagą biało czerwoną fragment, bandażowanie klatki piersiowej, zabija, zbiór zadań z fizyki dla gimnazjum pdf, gombrowicz transatlantyk pdf, stosunki bilateralne, szklany tron części, romain su, adam bede, istnienie boga…