Nie przejdziemy do historii

Autor: Maciej Frączyk

Kontynuacja bestsellerowej książki Macieja Frączyka. czyli Niekrytego Krytyka – polskiego władcy YouTube. krytyka filmów. seriali. gier. książek i reklam. a także internetowych celebrytów. Nie przejdziemy do historii to druga część Zeznań Niekrytego Krytyka. w której autor w satyryczno-żartobliwy. charakterystyczny dla siebie sposób mierzy się z tematami ważnymi. takimi jak: sens i cel istnienia. religia. polityka. sztuka. To pierwsza na polskim rynku publikacja literacka oparta na formule show typu „stand up”. Nowatorski koncept. rzeczywistość opisana językiem w stylu „pulp”. zaskakujące spojrzenie na dokonania ludzkości od zarania dziejów po XXI wiek i potężna dawka humoru czynią z książki eklektyczną bombę. 

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena:


Opowieści z Narnii (#5). Koń i jego chłopiec

Autor: C.S. Lewis

W piątym tomie śledzimy pasjonującą historię ucieczki z Kalormenu do Narnii dzielnego chłopca Szasty. pięknej księżniczki Arawis oraz ich niezwykłych towarzyszy. mówiących koni: Briego i Hwin. Dla wszytskich będzie to niezwykła przygoda. podczas której dowiedzą się wiele o sobie…

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 16.9sekret heleny, wyznania zakupoholiczki książka, audiobook torrent pl, przyrodnia, matura biologia online, mędrców syjonu, lee child audiobook, arteterapia scenariusze zajęć pdf, gta 5 części łodzi podwodnej, kwestia ceny ebook, streszczenie król edyp, krzyzówki dla dzieci, ten obcy testy, chyłka powtórka, herbaciana dziewczyna, mikołajek test sprawdzający…