Rozmowy z drzewami

Autor: Dąbrowska Weronika

‚Rozmowy z Drzewami’ to przewodnik napisany na podstawie warsztatów. polegających na empirycznym doświadczalnym rozmawianiu z przedstawicielami różnych gatunków Drzew. Uznaliśmy Drzewa za równoległą do ludzkiej duchową cywilizację ziemską i praktykujemy na warsztatach kontakt z jej przedstawicielami. Okazuje się. że fakt uznania jej za nieświadomą był błędem ludzkości. Kontakt taki. wymaga uruchomienia w człowieku jego naturalnych umiejętności jasnowidzenia. jasnowiedzenia. jasnoczucia. Zwiększa się spektrum odczuwania uczuć i emocji na wyższych poziomach percepcji. Otwierają się nowe możliwości percepcji. Wiedza drzew jest pradawna. jako że to cywilizacja nieludzka. obserwująca ludzką od wielu wieków. połączona z nią w systemie symbiotycznego oddechu. Dzięki Drzewom. człowiek może pon

28.99: https://woblink.com/ebook/francuskie-lato-isaac-catherine-128163u

Cena:


Z najlepszymi życzeniami śmierci

Autor: Ruth Rendell

Zwykłe życie. Niezwykła śmierć.

Margaret Parsons – dbająca o męża i swój ukochany ogród gospodyni domowa ze spokojnego miasteczka Kingsmarkham – nie wyróżnia się absolutnie niczym szczególnym. Jednak z jakiegoś powodu zostaje ona brutalnie zamordowana. a jej zwłoki porzucone w pobliskim lesie.

Nie mając żadnych sensownych wskazówek i wiedząc o życiu ofiary tylko tyle. że było nudne. nadinspektor Wexford rozpoczyna śledztwo. w wyniku którego odkrywa mroczną tajemnicę Margaret – kolekcję rzadkich książek. z których każda ma dedykację napisaną przez kochanka podpisującego się jako „Doon”. W miarę rozwoju postępowania Wexford zagłębia się w przeszłość zarówno Margaret Parsons. jak i całej lokalnej społeczności.

Kim jest tajemniczy Doon? I czy w odpowiedzi na to pytanie kryje się rozwiązanie pierwszej sprawy kryminalnej Wexforda?

Ruth Rendell to prawdopodobnie najlepsza autorka kryminałów na świecie! – Ian Rankin

Wydawnictwo: Replika

Cena: 30.9


Marvin

Autor: Iza Korsaj

Ile utraciłeś ze swojego człowieczeństwa? Jak wiele zniesiesz. aby ponownie móc nazwać siebie człowiekiem?

Te pytania zadaję moim pacjentom podczas napraw ich zdegenerowanych osobowości. Zawsze daję im wybór i czas na odpowiedź. Bez nienawiści. ale i bez litości dla słabych.

Jedni udzielają poprawnej odpowiedzi i przyjmują mój dar. Inni. cóż… znikają. Pierwsi uczynili swoje życie pełniejszym i bardziej wartościowym. drudzy uratowali życie komuś godnemu miana człowieka.

Nazywam się Marvin T. Cross i jestem bostońskim chirurgiem. Uważam się za największego humanistę naszych czasów. gdyż nie mam boga przed człowiekiem. W moich oczach. marnując dany ci przez naturę potencjał. bluźnisz. Nie lękaj się jednak. wyciągnę do ciebie pomocną dłoń…

Wydawnictwo: Inanna

Cena:


Piosenka humbaka

Autor: Michał Zioło

Piosenka humbaka to zbiór zapisków jedynego polskiego trapisty. który raz po raz wynurza się z rzeczywistości zakonu o najbardziej surowej regule w Kościele katolickim. by pisać zarówno o prostej codzienności. jak i swoich literackich fascynacjach i rozczarowaniach.

Dziennik ojca Michała skrzy się humorem i zachwytem nad stworzeniem. nie brak w nim również złośliwości. niecierpliwości i trudnych pytań. Układają się one w intrygującą melodię : „może ktoś ją usłyszy. nie musi do końca jej rozumieć. akceptować. nucić. ważne jest w niej to. że wciąż ją słychać. a to oznacza. że jeszcze płyniemy”.

Zapraszamy do inspirującej lektury. do zatrzymania się w biegu. dostrzeżenia bogatych w znaczenia drobiazgów. W humbakowej piosence naprawdę „kryje się sens dla ludzi stojących na brzegu”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


Mistyk publiczny nr 1. Jacques Fesch. między cieniem i światłem

Autor: Mireille Cassin

Kanonizacja przestępcy może szokować. Co prawda zbrodnię. której dopuścił się Jacques Fesch. ostatecznie uznano za popełnioną nieumyślnie. jednak faktem jest. że zabił człowieka. Bohater książki został skazany na śmierć na gilotynie. lecz zanim doszło do egzekucji. nieoczekiwanie dostąpił łaski nawrócenia. Choć jego bliska relacja z Bogiem trwała zaledwie kilka miesięcy. w zgodnej opinii znających go osób. doświadczenie to sytuuje Fescha w gronie wielkich mistyków. Opis tego niezwykłego powrotu do Boga to główny temat książki Mireille Cassin Mistyk publiczny nr 1.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


ISBN

9788381253772: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/perla-carolina-de-robertis-izabela-matuszewska-128061u

Cena:



sprawdzian z matematyki klasa 4 liczby i działania pdf, niewolnica pana, chłopiec z grenlandii, kolorowanki 2 wojna światowa, doświadczenia fizyczne optyka, niedopasowani samantha young pdf, baszka, współczesne społeczeństwo polskie, bielański chemia nieorganiczna pdf, erhard cziomer, powieść kafki, kombinat zbrodni, twierdza krzyżowiec 1, stacja centralna, matasek gramatyka pdf, iwaszkiewicz opowiadania, plan kont z komentarzem gierusz pdf…