ISBN

9788324168262: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/potega-przestrzeni-wokol-nas-grazyna-jagielska-bernheimer-lily-138689u

Cena:


ISBN

9788395277788: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/angielski-fiszki-na-telefon-i-tablet-katarzyna-fratczak-138997u

Cena:


Żydzi 2

Autor: Piotr Zychowicz

Kontynuacja bestselleru Żydzi. Piotr Zychowicz porusza w tej książce niemal wszystkie kontrowersyjne tematy. które wypłynęły podczas ostatniej wielkiej kłótni polsko-żydowskiej.

Z jednej strony – żydowska policja w gettach. Judenraty. obozowe Sonderkommanda i „żydokomuna”. Z drugiej – działalność granatowej policji. polskie donosy. zabójstwa i antysemityzm oraz złożony problem stosunku podziemia do Holokaustu.

W Żydach 2 znalazły się również tematy współczesne – krwawe zamachy terrorystyczne. brawurowe akcje Mosadu. działalność lobby żydowskiego w USA. a nawet wojny izraelskich kibiców piłkarskich. przy których nasi kibole wydają się grzecznymi chłopcami.

To najbardziej niepoprawna politycznie książka Piotra Zychowicza!

Wydawnictwo: REB

Cena:


ISBN

9788381194679: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/aniol-nakrecany-maciej-trawnicki-139432u

Cena:najlepsi polscy poeci, gramatyka historyczna języka polskiego pdf, doświadczenia fizyczne optyka, warsztaty intymności pdf, anna pacześniak, nie zaczęło się od ciebie pdf, zbigniew nienacki raz w roku w skiroławkach, pięćdziesiąt twarzy greya pdf, jason fried, prowokatorka, budowa szyji, ignacy pietraszewski, miszczuka ryba, morderczy przyjaciel, książki magazyn do czytania pdf, tylko twój pdf, bezkres magii pdf, słownik frazeologiczny, w restauracji po angielsku…