Polska kuchnia bezglutenowa

Autor: Agata Lewandowska

Dieta bezglutenowa nie oznacza kuchni nudnej. pozbawionej smaku i wyrazistości.Owszem. wykluczenie z menu glutenu wymaga zmiany stylu życia. ale na pewno nie pozbawia radości z jedzenia i gotowania.

Chleb gryczany. komosa ryżowa z bakaliami i brzoskwinią. kurczak z sezamem. surówka z mandarynkami. burgery wołowe z serem pleśniowym. a na deser ciasto marchewkowe z nerkowcami i migdałami – oto niektóre z wielu propozycji na bezglutenowe śniadania. kolacje. obiady. przekąska i desery.Brzmi świetnie i tak samo smakuje !

Autorka.profesjonalny dietetyk. zawarła w książce:

– przepisy na dania różnorodne. niedrogie. łatwe do przygotowania. a przede wszystkim smaczne. zdrowe i bezglutenowe !

– praktyczne informacje dla początkujących na diecie bezglutenowej.

– listę zbóż i produktów bezglut

19.95: https://woblink.com/ebook/hejterstwo-nowa-praktyka-kulturowa-julia-dynkowska-natalia-lemann-michal-wroblewski-anna-zatora-30633u

Cena: Natalia Lemann


Teologia narkotyku. O psychodelikach. szaleństwie. mistycznej paranoi i powrocie do Edenu

Autor: Artur Sroka

Teologia narkotyku. O psychodelikach. szaleństwie. mistycznej paranoi i powrocie do Edenu” autorstwa Artura Sroki to książka jak sama nazwa wskakuje dotyczyć będzie narkotyków.

 

Autor książki pisze w bardzo zaskakujący sposób. a co najważniejsze ociera się nie tylko o problematykę społeczną. psychologiczną. czy też o obrzędowość religijną. ale w zdumiewający sposób łączy te wszystkie aspekty w jedną całość wskazując na wątki bardzo mało znane.

 

Książka ożywiła na nowo dyskusje tak nad istotą substancji psychodelicznych. ich klasyfikacją. jak i nad celowością i sensem stosowania ich w obrzędach religijnych. Debaty te trwać będą z całą pewnością jeszcze długo i zap

17.9: https://woblink.com/ebook/chichot-i-rzenie-czyli-choroba-na-smiech–30830u

Cena:


Akademia Canterwood (Tom 15). Jestem gwiazdą

Autor: Jessica Burkhart

15. tom serii hippicznej: AKADEMIA CANTERWOOD

Lauren wreszcie zaaklimatyzowała się w Canterwood! Flirtuje z przystojnym chłopakiem. ślęczy nad podręcznikami do rana i. co najważniejsze. przygotowuje się do pierwszych zawodów… Tyle się dzieje. że Lauren nawet nie zauważa. kiedy przestaje się dogadywać z najlepszą przyjaciółką. Może czas zwolnić tempo?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.12


ISBN

9788324163779: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/zagadkowa-wiedza-dogonow-laird-scranton-marzena-krzewicka-30688u

Cena:


Zadania z wytrzymałości materiałów

Autor: Tadeusz Niezgodziński

Plik pdf ma postać skanów co uniemożliwia przeszukiwanie tekstu.

Niniejszy zbiór zawiera zadania z zakresu tradycyjnych. klasycznych metod stosowanych w wytrzymałości materiałów. W każdym rozdziale zamieszczono krótkie wprowadzenie teoretyczne. pewną liczbę zadań w pełni rozwiązanych oraz zadania do samodzielnego rozwiązania. Wybór zadań jest zgodny z programem wytrzymałości materiałów na wydziałach mechanicznych większości uczelni technicznych.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 39ferma blond adamczyk, metodologia badań definicja, larry 7 poradnik, dawid ickea, sprawdzian ewolucja, dermatologia pdf, figlik, siedem nawyków skutecznego działania pdf, obsesja, samotne ojcostwo, teraz matura pdf, instagram pdf, dorota pasek, george soros książki, amerykańskie pieszczochy…