Czego nie powiedziałam

Autor: Małgorzata Garkowska

W imię miłości

Jak grom z jasnego nieba. Tak wyglądało pierwsze spotkanie Emilii i Roberta. Ona. niepewna siebie młoda kobieta. i on. przebojowy mężczyzna. zaradny i zdecydowany. Wydaje się. że do pełni szczęścia niczego im nie brakuje. Albo prawie niczego…

Marzenie Roberta rodzi kłamstwo. kłamstwo budzi demony przeszłości. Emilia wraca wspomnieniami do czasów. gdy była nastolatką. Zakochaną nastolatką. Dla miłości gotową zrobić wszystko. Nie wiedziała jednak. jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

135728

https://woblink.com/product-publication/download/135728/epub: 1

Cena:


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:potentat pdf, cora reilly złączeni, dorota terakowska władca lewawu, owidiusz metamorfozy pdf, fiszka krzyżówka, empiryk krzyżówka, akademia pana kleksa audiobook, stylo fantome, leila meacham, jestem nieletnią żoną pdf, agata na tropie, dziennik odchudzania pdf, marian hopej, morrowind poradnik pdf, wasserpolacken, scenariusze przedstawień dla dzieci, kreskówki z dzieciństwa, przezornosc…