PODATKI NR 11 – 100 pytań o stawki VAT

Autor: INFOR PL SA

Za zastosowanie prawidłowej stawki VAT odpowiada sprzedawca (dostawca towaru lub wykonawca usługi). Również dla nabywcy towarów stawka VAT jest istotna. Nabywca może być nią zainteresowany nie tylko ze względów ekonomicznych. ale też ze względu na realizację przysługującego mu prawa do odliczenia VAT naliczonego. Problem w tym. że zastosowanie prawidłowej stawki VAT może sprawiać trudności. Dlatego też przy ustalaniu prawidłowej stawki VAT warto skorzystać z podpowiedzi doświadczonych ekspertów. Publikacja 100 pytań o stawki VAT zawiera zbiór najczęściej występujących problemów związanych z ustalaniem stawki VAT m.in.: w budownictwie. gastronomii. hotelarstwie. służbie zdrowia. edukacji. handlu. transporcie. usługach związanych z kulturą. rekreacją i sportem. Odpowiedzi na pytania zostały wzbogacone najnowszymi interpretacjami organów podatkowych.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 23.9


Buddyzm

Autor: Dieter Schlingloff

W literaturze światowej niewiele jest opracowań poświęconych religijnym aspektom buddyzmu; wiekszość prac podkreśla raczej jego wymiar filozoficzno-etyczny. Monografia Dietera Schlingloffa. światowej sławy profesora indologii. omawia buddyzm jako religię. W pierwszej części autor przedstawia buddyjską drogę zbawienia dla mnichów i mniszek. w drugiej części – dla osób świeckich. Dodatkowo opisuje postać Buddy. główne zasady jego nauki o zbawieniu. a także założoną przez Buddę wspólnotę religijną i jej członków – zakonników i osoby świeckie. Jest to bardzo cenna praca zarówno dla specjalistów indologów. jak i wszystkich zainteresowanych buddyzmem.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 18


Spotkania z Jerzym Grotowskim. Notatki. listy. studium

Autor: Zbigniew Osiński

Jerzy Grotowski. jeden z najwybitniejszych artystów światowego teatru w XX wieku. był człowiekiem spotkań. Można powiedzieć. że jego droga w sztuce realizowała się poprzez spotkania z ludźmi. Książkę wypełniają notatki ze spotkań autora z Grotowskim. listy różnych osób do Zbigniewa Osińskiego. dotyczące Jerzego Grotowskiego. listy Grotowskiego do Osińskiego. a także studium Dzieło Jerzego Grotowskiego jako „przedmiot badań”. w którym autor podejmuje próbę swoistego podsumowania swojej przygody z twórczością Grotowskiego.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 39


https://woblink.com/product-publication/download/18898/pdf

1:

:

Cena:


Mądry o czasie

Autor: David Glenn

‚Błogosławiony mąż. który polega na Panu. którego ufnością jest Pan! Jest on jak drzewo zasadzone nad wodą.’ Jeremiasza 17.7-8 Nic nie zmusza nas tak skutecznie do zdefiniowania naszego systemu wartości jak dzieci i relacja kobiety z mężczyzną. Ogrom decyzji. które musimy podjąć. wzbudza wciąż kolejne pytania. Każda z nich ma wpływ na przyszłość tych. których tak bardzo kochamy. A co jeśli się mylimy? Aby trafnie ocenić dzisiejszy stan więzi rodzinnych wokół nas. nie potrzeba badań i statystyk. Żyjemy w czasach kiedy mówienie prawdy wydaje się być niemożliwe i prowadzi do nieuchronnej konfrontacji. bo przecież każdy ma swoją. Systematycznie spada wpływ rodziców na ich dzieci. Jak wychować pokolenie mądre. samodzielne i świadome otaczającej rzeczywistości? Jak mądrze budować stabilny system wartości. który przekażemy dzieciom? ‚Mądry o czasie’ to praktyczne lekcje biblijne. które pomogą ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie te ważne pytania. Jest to przewodnik. który może być używany w małych grupach. jak i do studium indywidualnego. przez ojców w każdym wieku.

Wydawnictwo: Bogulandia

Cena: 17syzyfowe prace sprawdzian pdf, gołąb immunologia pdf, pola wielokątów sprawdzian klasa 6, histologia zabla, michał januszkiewicz, harlan coben w domu pdf chomikuj, pani dalloway pdf, jane austen i jej racjonalne romanse, protokół mędrców syjonu pdf, wiedźmin audiobook download free, osobisty przewodnik po pradze, wszyscy moi faceci, poza nią, przypadek nie sadze, ryszard berwiński, pułapki myślenia audiobook chomikuj, 365 dni blanka lipińska pdf, między nami dobrze jest pdf, prometeizm przykłady, bruce fife dieta ketogeniczna, elektrotechnika dla nieelektryków, zaburzenia osobowości pdf…